2737
2739
عنوان

کسایی ک آون توستر دارید کمممک

1985 بازدید | 51 پست

سلام بچه ها

من امروز اون توستر خریدم و ازش استفاده کردم

بدنش خیلللی داغ میشه آیا طبیعیه ؟

مارک اپکس خریدم ؛ کسی داره ؟ خوبه ؟

بعد تو دفترچه نوشته باید از کنارها ۸ سانت فاصله داشته باشه با دیوار و اینا ؛ تو اینترنتم نوشته بود

من گذاشتمش تو جای ماکروفر که با دیوار نیم سایت فاصلس ؛ خطرناکه آیا ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه بپرسم چند خریدی؟

من گذاشتم رو کابینت بغل یخچال آخه بدنش همچین داغم نمیشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738
منم بین سولار و ماکروفر و توستر موندم کدومو بخدم که همه کاری انجام بده و اشعه اش هم بی ضرر باشه شما ...

قطعا سولاردم

هم غذا گرم میکنه واست

هم کیک و اینا میپزه

هم پیتزا و...

تازه اشعه مضر هم نداره

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
بر من اصلا بیرونش داغ نمیشه.روی کابینت هم گذاشتم.

چیه مارکش عزیزم؟ 

توش کیک و پیتزا هم‌میتونی بپزی؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

برای ما یکم گرم میشه

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
قطعا سولاردم هم غذا گرم میکنه واست هم کیک و اینا میپزه هم پیتزا و... تازه اشعه مضر هم نداره تو ...

سولاردم که میگن اشعه داره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706