2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین عروسک پشت پرده اسم ی گیاهه از عطاری بگیر با دارچین و نبات و زعفران غلیظ دم کن بخور می افته 

چند هفته بودی؟؟ علت سقطتت چی بود؟؟

دفعه قبل ازمایش و اینا داده بودی؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

پنج روز ال دى بخور يكى شب يكى صبح بعد از پنج روز قطع كن پريود ميشى ميريزه من همه رو امتحان كردم دارچين و زعفران و زنجبيل و تخم جعفرى عروسك پشت پرده نشد كه نشد رفتم دكتر بهم اين تحويز رو داد راحت شدم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
من دو ماه پیش سقط داشتم دمنوشهای گرم بخور و فعالیت زیاد  من انقدر طناب زدم و پله بالا پایین کر ...

از من الان ۴۷ روز شده دفع کردنش کار سختبه فک کنم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
ببین عروسک پشت پرده اسم ی گیاهه از عطاری بگیر با دارچین و نبات و زعفران غلیظ دم کن بخور می افته  ...

۲۵ هفته

دفعه قبلش ۱۸

فقط آزمایش انعقادی دادم ک سالم بود

در واقع پیگیری کردم رفتم دکتر گفتم هررر آزمایشی لازمه بگیر ولی گف هیچی لازم نیس سرکلاژ کن

ایندفعه اصولی پیگیری میکنم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
آخه من سر قبلی بعد ۴۴ روز شدم

عزیزم متاسفم.من احساس میکنم شما رو می شناسم.من جومه نارنجی هستم.قبلا کاربریم این بود

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
2706