2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم

927 بازدید | 36 پست

من با فردا میشه دقیقا یک ماهه خونه پدرمم   اصلا  ازاین خانما نیستم که با کوچکترین حرکت پاشم قهر خونه بابام شوهرم خیلی خوبه وپاک اما  خیلی زود عصبانی میشه و دست بزن داره وقتی کتک میزنه به زور میندازه بیرون مهم نیست که ساعت چند ه روزه یا شب  یه پسره ۱۲ ساله دارم  به نظرتون باید چیکار کنم. تو این مدتت هم یه بار بهم زنگ نزده

تعداد رای : 15
نظرسنجی
۱
4
26%
۲
3
20%
۳
2
13%
۴
6
40%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این اعداد چین نوشتی؟؟؟؟!!!!!!!😐😐😐

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

والا مردی که کتک میزنه تازه بیرونم میندازه یه حیوون پسته ببخشید ببخشید زن کتک خورده رو بیرون کنی همزمان یه نفرم پیداشه سوارش کنه ببره هزارتابلاسرش بیارن و بیارن ولش کنن به اینم میگن مرد!!!!!!بعدم مادر رو جلوی بچه ۱۲سلله میزنن اخه؟؟؟

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738

اکه قبول میکنه برید روانشناس یا روانپزشک....چون میگی خوب و پاکه...‌راستی وقتی عصبی میشه جواب نده سکوت کن....

اگرم نمیاد که به نظرم گزینه یک😊

میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا
2706