2733
2734
عنوان

خیابان انقلاب کرج

10960 بازدید | 39 پست
سلام دوستان من خونم کرجه و تو خیابان مطهری ام.خونم رو فروختم.میخوام نوساز بگیرم پولم به جهانشهر و عظیمیه نمیرسه برای نوساز و کلی زیر وام و قرض میرم دیروز رفتیم خیابان داریوش-انقلاب جنوبی پر از نوساز بود و خیلی خونه های شیک. فقط نمیدونم محلیت چه جوریه .جای خوبیه ؟ دسترسی اش به مترو و ... چطوریه ؟ خونه هاش سند دارن ؟
I do my best before giving up
سلام تاجاییکه من میدونم اون اطراف اوقافی هست یعنی قولنامه ای البته دقیق نفهمیدم کجارو میگی ولی اطراف خ داریوش اینطوره میگی ÷ولت چقدره تابهت بگم کجا بری البته درحد اطلاعات خودم
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کسی رو ندارم تو کرج.8 ساله اینجام و پارک خانواده و بانوان شده بود همه چیز من یه جا میخوام که امنیت داشته باشم .پیاده روی برم و راحت رفت و آمد کنم.بچه تهرانم و فقط محدوده خونه خودمون رو میشناسم تو کرج و از جاهای دیگه بی اطلاعم لطفا کمکم کنید
I do my best before giving up
متری 2600 تا 3 تومن تو فاز 3 نوساز میتونی بخری البته با این پول متراژ بالا نمیشه تو باغستان نوساز متری 2100 حدود 100 متری میتونی ولی محله زیاد خوبی نیست به نظرم برو سراغ کیس های چند سال ساخت مثلا 3-4 سال که بتونی یه متراژقابل قبول در یک محله قابل قبول بخری البته نمیدونم خونه قبلیت شاید درهمین حدود ساخت بوده ولی اگر خیلی قدیمی شده بوده میتونی خودت رو به این راضی کنی کوی کارمندان هم محله خوبیه ولی فک کنم نوساز حدود 3-3.5 باشه منم مثل خودتم فقط اطراف گوهردشت رو که به واسطه کار و ازدواج اومدم اینجا میشناسم
اگه گفتن سند داره حتما داره دیگه اون نزدیکا یه خیابونی هست بیشتر خونه هاش قیمت مناسب و بدون سند هستن فکر کردم اونجاهست معمولا یه مقدار پول میمونه برای سند ولی مطمئن شو سند داره بعد بخر عمرا خونه بدون سند نخر
2706