2733
2734
عنوان

خانوما اشپزی کی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 36 پست
من فقط بشور بسابمم خوبه ک اونم باید حال داشته یاشم اشپزی خیلی ازم انرژی میگیره اصن حال ندارمم موندم ...

الهی خوشبخت بشی ب سلامتی

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا مرغ و خورشت برا تعداد زیاد مثلا نمکش و اینا

نمک غذاتو اولش کم بزن خصوصا خورشتی هاتو ...ابش که تبخیر شد اخرسر بچش ببین اگه لازم داشت نمک بزن...من خودم هنیشه کم نمک درست میکنم تو مهمونی ها هم میگم ببخشید من کم نمک درست میکنمونمکدون هم میزارم توسفره هرک خواست بییزه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
چی میخوای بپزی

مهم ترین همون مرغ و برنج ک ادم تو مهمونیا میپزه

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم
2731
هر غذایی یه قلقی داره اگه اون دستت باشه حله فکر نکنم کسی باشه که همه غذاهاش ایده آل باشن  هرکسی ...

من پلوهام عالی میشه برعکس مرغم ک واجبه😂

نمک غذاتو اولش کم بزن خصوصا خورشتی هاتو ...ابش که تبخیر شد اخرسر بچش ببین اگه لازم داشت نمک بزن...من ...

پس مشکل منو دتری😐

دیشب مرغ گذاشتم اول سرخ کردم بعد موادشو درست کردم ولی خیلی بد شد

من اول پیاز داغ میکنم بعد زردچوبه ونمک وفلفل رب میریزم بعد زعفرون میریزم مرغم میریزم توش یذره که میپزه مرغو درمیارم سرخ میکنم واخرش درحد نصف لیوان اب میزارم توش بمونه وروغن زیاد

من اول پیاز داغ میکنم بعد زردچوبه ونمک وفلفل رب میریزم بعد زعفرون میریزم مرغم میریزم توش یذره که میپ ...

مرغ بو نمیده اول میپزی

2740
پس مشکل منو دتری😐

من خودم کم میریزم چندین ساله نمک وشکر وقند رو از زندگیم حدف کردم البته نمک فقط در حد یه کوچولو مزه میریزم

من خودم کم میریزم چندین ساله نمک وشکر وقند رو از زندگیم حدف کردم البته نمک فقط در حد یه کوچولو مزه م ...

خیلی خوبه

مهم ترین همون مرغ و برنج ک ادم تو مهمونیا میپزه

برعکس شما کل فامیل عاشق زرشک پلو با مرغای منن 

کم کم یاد میگیری

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
برعکس شما کل فامیل عاشق زرشک پلو با مرغای منن  کم کم یاد میگیری

میشه به منم یاد بدید

2706