2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور میریزین تو خورشت؟

خورد میکنیم خیلی ریز نباشه خلال بزرگ سرخ میکنیم اب گوشت درست میکنیم میریزم داخلش میزاریم جا بیفته حتما هم فلفل سیاه استفاده کنید خیلی طعمشو خوب میکنه

خورد میکنیم خیلی ریز نباشه خلال بزرگ سرخ میکنیم اب گوشت درست میکنیم میریزم داخلش میزاریم جا بیفته حت ...

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
2731
جالب میشه ؟! تا حالا تست نکردم،این بار که خریدم حتما تو کلم پلو می ریزم ،ممنون که یک چیز جدید بهم یا ...

من شیرازیم و عاااااااااااششششق کلم پلو.

ببین ما اینجوری درست میکنیم

اول مثل سیب زمینی خلالش کن.بعد با یکم روغن تفتش بده ک بوش بره و یکم نرم بشه ولی زیاد نه ها.و بعد گوشت ک از قبل قلقلی کردی سرخ کردی رو بریز قاطیش و بعدش آبلیمو بریز ک ترش بشه و زیاد نریزی تلخ بشه.بعد برنجتو ک با سبزی کلم پلو قاطی کردی اینارو قاطیش کن بذار دم بکشه.خیلی عاشقشمممم

من شیرازیم و عاااااااااااششششق کلم پلو. ببین ما اینجوری درست میکنیم اول مثل سیب زمینی خلالش کن.بعد ...

مرسیییییییی 😘😘

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
2740
میشه‌دستور‌خورشی‌که‌میگیدبدید،خداعمرش‌بده

والا باید بپرسم. چون گوشش سنگینه تلفنی اصلا متوجه نمیشه چی میگم.. از مامانم میپرسم اونم بلده تقریبا   

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
چی شدی بانو

دلم ضعف رفت ،دهنم آب افتاد 🙈😁😋