2737
2739
جالب میشه ؟! تا حالا تست نکردم،این بار که خریدم حتما تو کلم پلو می ریزم ،ممنون که یک چیز جدید بهم یا ...

اره شیرازیا بااین کلم درست میکنن خردمیکنن تفت نیدن میریزن لاب لای برنج

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این کلم قمری هست ما برا کلم پلو استفاده میکنیم خورشتشم خیلی خوشمزس😍

خورشتش چجوری هست دستوری ،اگر ممکنه  بهم بگین 🌺

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
اره شیرازیا بااین کلم درست میکنن خردمیکنن تفت نیدن میریزن لاب لای برنج

مرسیییییییی 🌺

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
2740

با اجازه اسی

دوستان ب تاپیک اخرم سر بزنید دعا کنید ممنونم😞🙏

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
باید سرخش کنم عین سیب زمینی؟

ما باهاش اب گوشت

کلم پلو

و داخل دمپخت میریزیم

همیشه تو یخچالمون هست

واسه کلم پلو اره سرخ میکنیم فقط باید کلم خوب باشه و ریشه ای نباشه

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
بعضیاوقتی‌بلدنیستن‌چرانظرمیدن،به‌قول‌دوستمون‌کلم‌قمری‌یاقنبیت‌درسته‌من‌عاشقشم‌‌پلووآبگوشت‌وآشش‌مهررر ...

مامانبزرگ من زیاد تو غذاهاش میریره. حتی خورشت هم درست میکنه باهاش.. کلا عاشق کلم قمریه

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند