2737
2734
عنوان

درد

82 بازدید | 17 پست

سلام ❤✋

من بعضی شبا ب طرز وحشتناکی قفسه  سینه ام درد میگیره و انگار سنگ  سنگین گذاشتن رو قلبم و نفسم میگیره باید بشینم یا زیر سرم بلند باشه تا بهترشم بیشترم وقتی اینحوری میشم ک فشار عصبی داشته باشم 

باید چیکار  کنم 😞

می چرخه زمونه .. اینجور نمیمونه  

از فشار عصبی دوری کن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون موقع گرمتونه و عرق میکنید و یا تپش قلب دارین؟ بهش میگن پانیک اتک. یه نوع حمله ی عصبیه

اره خیلی گرمم میشه و تپش قلب هم  دارم ولی عرق نمیکنم 

پانیکه ؟ چیکار کنم؟

خب بعضی وقتا نمیشه واقعا 

پس حداقل تا وقتی عصبانیتت آروم نشده نخواب

خدای نکرده خفه نشی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2738
اره خیلی گرمم میشه و تپش قلب هم  دارم ولی عرق نمیکنم  پانیکه ؟ چیکار کنم؟

فک کنم علائم پانیک

سعی کن تا جایی که میتونی از استرس دوری کنی.

روزانه یه ساعت ورزش های ساده مثل پیاده روی انجام بدی.

دم نوش گل گاو زبان و دم نوش گل سرخ برا خودت دم کنی

نه چیزی نمیشه ، نترس ، الکی به خودت استرس وارد نکن. شرایط استرس زایی پیش اومده برات؟  یا خدایی ...

اره میدونی یه مدتی خیلی پشت سر هم اتفاقایی افتاد تو زنذگیم و از اون موقع اینطوری شدم 

هیچی ارزش اینو نداره که این حجم از استرس رو به بدنت تحمیل کنی.

هر چی که هست میگذره و میره ولی اون تاثیری که رو روان ادم میزاره نه!

سعی کن شاد باشی، موسیقی خوب زیاد گوش بدی، کارایی که دوست داری رو انجام بدی.

زیاد سخت نگیر به خودت عزیز.

انشالا که همیشه سلامت باشی

اره میدونی یه مدتی خیلی پشت سر هم اتفاقایی افتاد تو زنذگیم و از اون موقع اینطوری شدم 

فدای سرت ، درست میشه همه چی انشالا.

هر وقت اون طوری شدی برو دست و صورتت رو بشور برو دم پنجره یه هوایی بخوری و یه اهنگ ملایم گوش کن، بعد بیا و به هیچی فک نکن راحت بگیر بخواب.

اگه میتونی روزی دو سه دقیقه زل بزن به عقربه های ساعت و دنبالشون کن بدون این که تو ذهنت به چیزی فک کنی ، اولا سخته ولی کم کم برات راحت میشه اینطوری تمرکز میکنی و به ذهنت یاد میدی که به چیزای چرت و پرت فک نکنه

2706