2737
2734
عنوان

قیافم شلخته ولباسام تکراری شده

348 بازدید | 13 پست

ازوقتی قرنطینه شدم ارایشگاه نرفتم همیشه وکس میکردم بورم ولی دیگ صورتم پرموشده ابروهاموبرمیدارم ولی اونجوری ک ارایشگربرمیداره نمیشه دیگ صورتم پره حال وحوصله ارایش کردنم ندارم لباسامم کهنه وخراب شدن شلوارم 2تاشون خوبه هی میشورم میپوشم چون باردارم اون یکی شلوارام ک تنگه اذیتم میکنن.نمیدونم شوهرم چجوری تحمل میکنه منوخودم بدم میادوقتی بدریخت باشم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توو یماه لباسات کهنه و خراب شدن؟ 

بند زدن ک راحته

فوقش شیو کن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
توو یماه لباسات کهنه و خراب شدن؟  بند زدن ک راحته فوقش شیو کن

ن ازقبل زمانی ک مثلامیخاستم برم خریدلباس توخونه قرنطینه شروع شد

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
من باردارم از وقتی حامله شدم همش لباس گشاد میپوشم چرا؟؟؟؟!!! شکمم که هنوز بزرگ نشده الان تو ۴ ماهم ...

منم مث توام لباس تنگ میپوشم زیردلم ولگنم فشارمیاددردمیگیره.هنوسه ماهه اولم

منم مث توام لباس تنگ میپوشم زیردلم ولگنم فشارمیاددردمیگیره.هنوسه ماهه اولم

اشکال نداره گلم فعلا با همون لباس ها سر کن تا ببینیم خدا چی میخواد

بخدا منم کلی خرید دارم

کرونا نابود بشه باید یه هفته شب و روز بازار باشم

نتی هم همه چی میخرم ب جزلباس چون بایدتنم کنم ببینم چجوریه راحتم جنسش خوبه بهم میاداندازست