2733
2739
عنوان

چه دلنواز امودم امااا با ناز اومدم 😵🤐😂بیاید چالش از من بپرس😂😬

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پسری بهت درخواست دوستی بده زود قبول میکنی؟؟ یا پیرشو در میاری؟؟ یا کلن میپیچونی؟؟

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
نفری بدی از من می تونید سوال کنید و‌من جواب بدم 

اگه از خواستگارت خوشت نیاد چطوری ردش می کنی؟؟

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
2731
خزترین عشق دوران جوهولت😖؟!.. 

عمو پورنگ خوااآن میگل 🤐😂😂😂آهان امیرمحمد متقیان هم بود

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀
معیارت برای انتخاب طرف مقابلت برای ازدواج کدوم یکی از اینهاست؟ ۱-خوش اخلاق اخلاق و باخدا باشه و به ...

مورده یک را واقعااااا ترجیح میدم ثروت برام ذره ای اهمیت نداره.

مشکلمو میپرسم ازت ، جوابش بده😂 من نسبت ب بعضی موضوعات حساسیت شدیدی دارم  دلیلش اینه ک سال ها ...

اصلا نفهمیدم چی گفتی

2740
ینی تو شناسنومت نوشته بهشت؟؟؟

بله نوشته بهشته یعنی ه داره آخر اسمم ولی معمولا بهم میگند بهی یا بهشت .

تا حالا پی بردی خیلی زشتی؟ مثلا دماغت گنده ای مثل جهانگیری؟،قدت هم کوتاهه؟ سواله دیگه😊

خب نه چون زشن نیستم من ولی قدم چرا کوتاهه

اگه پسری بهت درخواست دوستی بده زود قبول میکنی؟؟ یا پیرشو در میاری؟؟ یا کلن میپیچونی؟؟

اصولا اهل دوستی با پسر نیستم و با صراحت تمام بش گفتمم و یا میگم اهل دوستی نیستم.

اصولا اهل دوستی با پسر نیستم و با صراحت تمام بش گفتمم و یا میگم اهل دوستی نیستم.

دوستی نه عمیق در حد صحبت منظورمه... مجازی

دوستی نه عمیق در حد صحبت منظورمه... مجازی

فقط دوبار با پیر اونجوری حرف زدم مورده اولو خودم خب بدم نمیومد وصرفا به عنوان صحبتی شاید بکماه خرفیدم ومورد دوم صرفا به خاطر یه تلافی اونم دوهفته بود.

2706