2737
2734
عنوان

شوهرم پولامو ازم گرفت

719 بازدید | 31 پست

بابام بهم پول داده بود. شوهرم سريع گفت براي يه كاري پول ندارم رمزتو بده برم پولو بردارم. در صورتي كه ميدونم داره . و اون كار هم مبلغش كاملا مشخصه ولي همه ي پولو برداشت. خودش هميشه كارت خودشو بهم ميده ولي در كل خيلي روي پول خرج كردن حساسه، چيزي نميگه ولي وقتي ميبينم چقدر سخت پولو خرج ميكنه  منم خجالت ميكشم كه زياد از كارتش پول بردارم .هميشه هم توي لفافه ميپرسه كه پولي كه برداشتيو چي كار كردي . 

من حالا خوشحال بودم كه يه پولي دارم كه راحت ميتونم براي خودم خرجش كنم ولي الان بنظرم خيلي كار زشتي كرد كه پول منو سريع ازم گرفت و از اين موضوع خيلي ناراحتم كه همچين شخصيتي داره كه پول زنشو سريع ازش بگيره.من هيچ وقت نديده بودم كسي پول زنشو بگيره مرداي خانواده ما اينطور پوليو ميذارن خود زن هر كاري دلش ميخواد باهاش بكنه. چه دليلي داره پولي كه پدرم بهم داده رو سريع ازم بگيره.شما هم مثل من فكر ميكنيد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب میگفتی تصمیم دارم فلان چیزو بخرم

سریع سفارش میدادی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2738

عزیزم😟با زبون خوش پس بگیر پولتو،من شوهرم خسیس نیس ولی نمیدونم چرا منم پولی که بابام بهم گاهی میده خیلی راحتتر از گلوم پایین میره😀چقد بود پولت؟😟

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

من باشم بدون رو در وایسی بهش میگم هر ماه یک مبلعی رو برای من باید در نظر بگیری و ماهانه بهم بدی

مثلا۲۰۰ میخام برم ارایشگاهی چیزی دلم خواست یا هرچی

دوما برای پولی که ازت گرفت

بهش میگی پولو برای چی میخواستی؟؟؟کی میتونی بهم برش گردونی اخه براش نقشه کشیدم مثلا اینو بخرم یا برم ارایشگاه یا ......هرچی

بهش بگو حس کردم نیاز تو بیشتر بود که بهت دادم. ولی هروقت دستت پولی شد برش گردون تا منم بتونم کارمو انجام برم

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
از این ببعد حواست باشه بهش نگی،من نمیگم چون ممکنه بدش بیاد بگه ابرو منو جلو پدرت بردی فک میکنه من بهت پول نمیدم
جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

چقد بوده؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706