2737
2734
عنوان

رفتار بد برادر من

519 بازدید | 19 پست

امروز رفتم خونه مامانم اینا چون گفتن حالش بده بعد دخترمم بردم  دخترم غذاشو نخورد بعد هی گیر میداد مامان گشنمه منم رفتم در یخچال مامانم براش حلوا ارده بیارم بعد داداشم هر وفت بچمو میبینه بهش میگه گامبو بچه منم حسابی عصبانی میشه این دفعه هم بهش گفت نخور بزرگ میشی خاستگار برات پیدا نمیشه گامبوووو  بعد دخترم اعصابش خورد شد محکم قاشق رو کوبید تو سر داییش حالا چیکار کنم؟

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار گفت بگو حلال زاده به دایش میبره دیگه نمیگه ولی دخترتم کار خوبی نکرده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2731

دستش درد نکنههه 

چرا حرص بچه رو درمیارهههعع

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
ی بار گفت بگو حلال زاده به دایش میبره دیگه نمیگه ولی دخترتم کار خوبی نکرده

اره منم همینو میگم

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜
2738

بذار دخترت در برابر این قبیل ادما از خودش دفاع کنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

چه حساسی ، من میرم سمت برادرم دست به یکی میشیم دخترم و اذیت میکنیم‌،سر به سر میزاریم، دایی ها عاشق این طور شوخی با خواهر زاده هاشون هستن ،دخترم با جنبه اس، اینطوری بچه ت حساس میشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

شوهر منم یک سره با خواهر زاده هاش در حال جنگه ب نظر خودش خیر سرش از دوس داشتن زیادش هست ولی من همش می ترسم اخر سر دامادشون با شوهرم دعواش بشه مثلا می زنشون گاز می گیره گریه شون و در میاره 

پسر من غذا زیاد میخوره من اعصابم خرد میشه  داداشم هم همش بحس غذا میشه میگه هیچکی نمیتونه مثل این غذا بخوره یا مثلا غذا خور فقط فلانی یا غذا رو فقط بدید فلانی بخوره    انقدر از دستش عصبی میشم میگم کم تشویقش کن واسه خوردن

2706