2737
2734
ب جهنممممم ک جواب سلامتو نداد اونا ب تو احترام نمیزارن .تو هم احترام نزار 

افرین احترام عروس کوچیکه دارن تو خااار داری؟ تو ک حجابتم بهتره ببین اون موقع ۱۸ سالت بوده الان ااصللللنننن نزار بت زور بگن

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صورتتم نگانمیکنم این جاریم که میگم بدحجاب گفت اون خیلی فرق کرده تواونم ردشدی گذشتی پدراون اولش گفت دختزمن چادربپوش نیس دیگه منم چاره ای نداشتم قبولش کردم اینم بگم شوهرم قبلا تواین موضوعات اصلا هوامونداشت پشتم واینمیستاد ولی امروز جواب پدرشوهرمو خوب داد

2731
حالابخاطراین خانم نمیدونن چیکارکنن منم۱۸سالم بود ازدواج کردم اینم ۱۸سالش کنار اسمش یه خانم خانمی راه ...

بدرک نزار تو زندگیت دخالت کنن اصلا اینا ب خودتو شوهرت ربط داره ب اونا چه چرا جاریت بی حجابه پدرشوهرت خوشش میاد از تو نه اون مشکلشش با خودته ن حجابت

به شوهرم که گفتم اونم به پدرش گفته بود امروزکه مغازه شوهرم بودم پدرشوهرم اومد صورتمم نگانکرد گفت به ...

اهمیت نده 

بی‌احترامی بهش نکن اما زورش رو هم قبول نکن

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
به شوهرم که گفتم اونم به پدرش گفته بود امروزکه مغازه شوهرم بودم پدرشوهرم اومد صورتمم نگانکرد گفت به ...

تو چی گفتی ؟ میگفتی فرق من بااین عروس جدیده چیه؟ من دخترع بابام نیستم؟

حالابخاطراین خانم نمیدونن چیکارکنن منم۱۸سالم بود ازدواج کردم اینم ۱۸سالش کنار اسمش یه خانم خانمی راه ...

خوب کاری کردی.اول حقو به اونا دادم گفتم لابد مذهبین دوست دارن عروسشون باحجاب باشه ولی وقتی بابی حجابی عروس دومی کنار اومدن با بی چادری تو هم کنار میان.به پدر شوهرت بگو دیدم اون عروس چادر سر نمیکنه ارج وقرب بیشتری داره گفتم منم بذارم کنار

2738

حرص نخور گلم اینا همش شانسه شانس 

من مادر شوهرم از زانو پایین پا لخت میره مهمونی با مانتو کوتاه اونوقت پدرشوهرم ب ی بافت کوتاه من گیر داد گفتم اگه غیرت داری برو زنتو جمع کن پاهاشو میریزه بیرون توهم ذوق میکنی با من کاریت نباشه 

جواب این آدما رو باید داد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
بنده خودم چادری‌ام و محجبه اما میگم چادر فقط حجاب برتره پوشیدن چادر واجب نیست،بلکه مستجبه  وا ...

گلم فک میکنی اینارو بگیم درک میکنن

من خودم ب بابام صدبار گفتم .گفتم ک اگه من چادر بپوشم .هرچیزی زو  هم نمیتونم رعایت کنم . چادری ک باشی باید خیلی چیزارو رعایت کنی .ولی ب زور کتک سرم میکنم.

صورتتم نگانمیکنم این جاریم که میگم بدحجاب گفت اون خیلی فرق کرده تواونم ردشدی گذشتی پدراون اولش گفت د ...

بگوپدر منم اول گف سراین زبونتون کوتاهه؟

شوهرت چیگف؟

ولی خودم خیلی ناراحتم که چرا جوابش ندادم یعنی قلبم خیلی تند تندمیزد خودم صدای قلبم میشنیدم اومدم خون ...

زبون نداشتی بگی منم بابام اولش گفت چادری نیستم😒

حالا شوهرت چی جوابشو داد؟

عزیزم‌پدر شوهر منم همینه نمیشه اینا رو عوض کرد

تو ذهنش یل زنها چادرین یا خرابن! 

منم فقط خونه اونا که میرم سر میکنم اصن یه چادر تا کرده تو ماشینمه همیشه

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉

عجب گیری کردی

خواستی بگی منم بهت گفته بودم سر نمیکنم

اه

اصلا به کسی چه؟!!!

من خودم بخاطر اینکه از تهران رفتم قم برای زندگی مجبور شدم بخاطر محیط و شغلم چادری بشم. ولی واقعا وضعیت دخترای فامیل شوهرم رو میبینم که چجور میگردن همشونم مال قم هستن فکم افتاده