2733
2739

چی بگم ازکجاشروع کنم من تک درخترم و شوهرم اینا ۸برادرن وقتی خواستگاراومدن برام شوهرم گفت بایدچادربپوشی منم قبول نکردم اونم چیزی نگفت بعدعقدمون ازطرف خانوادش خیلی زیرفشاربودش که زنت باید چادربپوشه اون یکی جاریام چادری بودن بعدمن قبول نکردم یه ماه و خورده ای تونامزدی کلاقهرموندیم باشوهرم یعنی نامزدیم کلا زهرمارم بووود خب منم تک دختربودم نمیتونستم زیربار حرف زور برم اینم بگم که بدحجابم نبودم حجابم خیلی خوب بود بعدیه ماه پدرم منو برداشت برد خونه پدرشوعرم که تکلیفمون روشن بشه ۳تابرادرشوهرمجرد داشتم اون موقع هرکدوم یجورخواستن باباموقانع کنن یکی ازبرادرشوهرام که خیلی باپدرم سراین موضوع بحث کرد بابامم حرفش این بود که شمازورنکنین من دخترم میشناسم خودش به مرور چادر سرمیکنه اخرسرم من به ناچار چادرسرکردم ولی خیلی دلم شکست ازشون.بعد۲سال همون برادرشوهرم که میگم با بابام خیلی سراین موضوع بحث کرد اونم بایه تک دختر اشناشد ولی اون خیلی بدحجابه. تواینیستا کرم اینا تبلیغ میکرد باپوشش نامناسب .بعدباهم فرارکردن و ازدواج کردن حالاطبقه بالاخونه ماهستن مانتومیپوشه ولی نه بلندخییییلی کوتاه ولی سوگلی پدرشوهرمادرشوهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من بودماااااا یعنی خاک اونجا رو توبره میکشیدم. یه سلیطه ایم. خیلی اونا پوان.من به جاتو ادرنالینم ر ...

ازت ترسیدم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

شوهرت مقصره ک اجازه دخالت ب پدرش داده 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

منم شوهرم دوس داره چادری باشم. ولی بعضی جاها چادر میپوشم. ولی یه جاهایی که از محل کارش میبینه انقد اعصابش خورد میشه میگه مگه نگفتم چادر بپوش😐منم هیچی نمیگم. واز دفه بعدی ک بریم برا اسمش بر میدارم که دنبال بهانه نباشه.. اگه ببینم خیلی گیر میده سرم میکنم اگه نه میزارم تو ماشین😁

من تو این مورد سلیطه میشم چون بابام خیلی وحشی بود رو این موضوع ها قبلن من از ترسم دانشگاه ک میرفتم تو مترو و سرویس بهداشتی ارایش میکردم :/ همیشخ ام استرس داشنم منو تو خیابون نبینه با اون رژای جیغم خخخخخ  یه موقه هایی یادم میرفت رژگونه ام پاک کمم کتک میخوردم یادش بخیر سر اون دوست پسرم خدا روشکر اونجوری نیست اصنننننننن اگه اینجوری ام بشه یه موقع هایی سلیطه میشمممممم ک دفه اخرش باشهههه 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2706