2737
2739

به نظرم خیلی مسخرستا....من الان رژیمم...بعد هر وعده باید پنج قاشق پلو بخورم...تازه هنوز بیست کیلو اضافه وزن دارم و عرچی بیشتر جلو برم باید کمتر از اینم بخورم.

من الان واقعا برام سواله اینایی که خیلی خوش اندامن مثل بازیگرا یا خواننده های زن ،ک واقعا همه چیزه هیکلشون اوکی هست،پس اینا چی میخورن ؟واقعا حجم غذاشون چقدره؟اینا در طول روز گشنشون نمیشه؟مثلا خانم های کارمند مه سرکار میرن گشنشون نمیشه مدام؟!!!

هرچقدرم سالم خوری کنند خب باید حجم غذاشون خیلی خیلی کم باشه که به این هیکل رسیدن دیگه....

والا الان غذای بچه من بیشتره منه

خخخخ ورزش کن عزیزم و تلفین

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کلا غذا خوردن رو دوست ندارم .میخورم ک زنده بمونم 😁

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

اونایی که واقعا خوش اندامن اصن رژیم غذاییشون خیلی فرق میکنه و سخت هم هست. یه سری چیزا رو کلا حذف میکنن و سبزیجات زیاد میخورن و چیزای دیگه...

و اینکه ورزش زیاد میکنن که اینطوری میتونن حجم بیشتری غذا بخورن.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2738
2706