2737
2734

هر سوتی یا چیز خنده داری که دارین فرقی نمی کنه 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

ديشب خواب ديدم داروى

بدن سازى پسرا تحريم شده

.

خواب بدى بود لامصب !

شهر پر شده بود از مارمولك!!!!  

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب ترسناک دیدم بلند شدم داد و بیداد داداشم بیشعور فیلم‌گرفته روزی ی بار نگاه میکنه میخنده☹🍭

میگه برا شوهرت نگه داشتم بدونه کید میگیره 😐😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2731

باردار بودم مستاجربودیم طبقه بالای فامیل شوهرم مینشستیم شوهرم کاربراش پیش اومده بود نبود تو راه پله بوی خورشت کرفس پیچیده بود منم هوس کردم روم نشد برم بگیرم شالو کلاه کردم رفتم بیرون کل شهرو گشتم(شهرکوچیک بود) کرفس نبود زنگ زدم شوهرم تو جاده بود ماشین نداشتیم گفت رسیدم شهرمیگیرم برات برگشت گفت نبوده یه هفته دنبال کرفس بودم پیدانکردم که نکردم بعد یه هفته رفتیم شهرمادرشوهرم گفتم اینجوربوده سریع خاست برام بذاره قسم خوردم گفتم بمیرمم لب نمیزنم من اون موقع هوس کردم الان ازسرم پریده 😂😂😂حالا اصلا خوشم از کرفس نمیاد ها تو یه تاپیک اسمشو شنیدم جاش نبود اینجا تعریفش کردم البته سوتی نیست خاطرس

2738

تو فرهنگ شوهرم اینا رسمه کسی شون فوت میکنه روعکسش پارچه میندازن تا سالش رفته بودیم خونه دایی شوهرم داشت  وسیله قدیمی نشانم میداد یه دف دیدم یه قاب عکسو پیچیدن تو پارچه مشکی گفتم این عکس کیه قایمش کردین یه دف سکوت ونگاه عمیق دایی تو چشام شوهرمو نگا کردم یه اخمی کرده بود دیدم گند زدم