2737
2739
عنوان

ساندویچ ساز

| مشاهده متن کامل بحث + 2363 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با اینکه سینی هامو خیلی چرب میکنم ولی، اسنک هام بهش می چسبه میشه دلیلش رو بگین 

بزا داغ بشه بعد اسنکارو بزار تو دستگاه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
من با اینکه سینی هامو خیلی چرب میکنم ولی، اسنک هام بهش می چسبه میشه دلیلش رو بگین 

من اصلا چرب نمیکنم هیچوقت. فقط میزارم حسابی داغ بشه بعد میزارم اسنکها رو داخلش

یاد خدا آرام کننده دلها
2731
من از اینا توش پختم خیلی خوب شد😋

بابا دستورشم بدید دیگه ای بابا

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

کوکی درس میکنم مواد کیک میشه ریخت اونهایی که سینیشون عوض میشه برای استیکو همبرگرم خوبه درس کنی برای صبونه هم ساندویچ تست درس میکنم فینگر فود خلاصه همه جوره ازش کارمیکشم🤣 خواهرم توجهازش نخرید من گرفتم دید خوبه رف گرف

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
پس چرا من میخواستم ساندویچ ساز بخرم گفتن به هیچ دردی نمیخوره نخر من ساندویچ ساز میخوام😭😭😭😭😭

عزیزم همه چی بستگی بخودت داره چقد حوصله مند باشی بخوای استفاده کنی  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من از اینا توش پختم خیلی خوب شد😋

کوکیه یا شیرینی کشمشی

خیییییلی بدین خیییییلی 

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2706