2733
2739

مامانم برا جهیزیه من گرفت پشیمون شد چون بدشو شنیده بود رفت پس داد

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پارس استیل ایرانیه ولی واقعا با کیفیته.کفی قابلمه لایه ضخیمی داره و سنگینه.اصلا نمیسوزه

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
2738
وقتی لک میگیرن به سختی پاک میشن

پس چی بخریم

من 4ساله عروسی کردم کف تفلون و چدنم قابلمه هام کنده شد کلی ضرر داره

دلم میخواست پول دستم اومد استیل بخرم

اگه گرانیت و سرامیک که میگن بدنش چرب شه پاک نمیشه داخلشم زیاد جالب نیست

چقدر خوب  میگن یه سری از قابلمه ها کفشون زنگ میزنه. درسته؟

والا ۸سال هست استفاده میکنم خیلی راضیم.برای سرخ کردن،غذا درست کردن.کفشون هم زنگ که هیچ،حتی رنگشم تغییر نکرده

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
پس چی بخریم من 4ساله عروسی کردم کف تفلون و چدنم قابلمه هام کنده شد کلی ضرر داره دلم میخواست پول دس ...

به نظر من استیل از همشون بهتره 

مامانم چند سال پیش یه دونه کوچیکش رو گرفته بود خیلی خوب بود. ۸ ساله داره هیچی نشده 

مارکش کورکماز ترک بود.

فقط باید مراقب باشی برنج نسوزه. 

2706