2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم چه خبره انقدر رفت و آمد؟ یه روز برو تو اتاق فرداش برو تو هال کل خانواده در یک روز؟🤣🤣🤣

راس میگی الان که فک میکنم خیلی میرم و میام زشته دختر عزب انقده بره تو هال و بیاد 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

با گوشیم

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2728
با همه 😊 از این اتاق میزنم اون اتاق ننه بابامو میبینم 😒 بعد میرم پایین داداشم ...

چقد داداش داری😂😂😂

یجوری گفتی انگار وسایل خونن...دکورن😐😑😂

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧

تو رو خدا با کسی رفت و امد نکنید برادر من از خونه فقط برای خرید ضروری بیرون اومده گرفته و الانم بیمارستانه😭

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
چقد داداش داری😂😂😂 یجوری گفتی انگار وسایل خونن...دکورن😐😑😂

ماشاالله ننه بگو ماشاالله ۳تا داداش دارم دوتاشون با دکور خونه فرقی ندارن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
تو رو خدا با کسی رفت و امد نکنید برادر من از خونه فقط برای خرید ضروری بیرون اومده گرفته و الانم بیما ...

واقعا؟؟؟؟

خب اخه ديگه خريد خونه هم نريم از گشنگي ك ميميريم

رعايت ميكرده؟؟

ماشاالله ننه بگو ماشاالله ۳تا داداش دارم دوتاشون با دکور خونه فرقی ندارن

ماشالله😂

خدا از دکوری کمشون نکنه برات😂😂

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
واقعا؟؟؟؟ خب اخه ديگه خريد خونه هم نريم از گشنگي ك ميميريم رعايت ميكرده؟؟

اره به شدت فقط برای خرید میرفته نمیدونم چی شد این مرض وامونده از کجا پیداش شد😔

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ماشالله😂 خدا از دکوری کمشون نکنه برات😂😂

😆😆😆😍😍

2706