2737
2739

دقیق ۳روز؟😂

برا هرکسی متفاوته ممکنه بعده یه هفته پریود شد

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری بخورم چند روز بخورم ؟

قانونش اینه از ۱۵پریودی شروع کنی ده تا بخوری بعد قطع کنی

یا از ۵ پریودی بیست روز بخوری قطع کنی

ولی سرخود نخور برو دکتر برا پروژسترون مینویسه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

اگر پریود نمیشی و متاهلی شاید بارداری تست بزن اگر منفی بود بعد تصمیم بگیر چکار کنی من خودم دوماه پری نشدم تست آزمایش بارداریم منفی بود دوتا امپول زدم پریود شدم و کیست بود قرص از خانواده ال دی میخوردم دکتر توفه گفته بود از روز اول پریودیت درحالی باید از ۵پری میخوردم خلاصه پریودم اصلا خوب نمیشد همش لکه لکه داشتم تا اینکه اچ دی دادن بهم ک قط بشه اچ دی خوردم و قط شد وقتی هم تموم شد پریود شدم دیگه غلط بکنم بخورم قرص مسخره ایی بود خیلی اذیت شدم

2738
ینی نخورم؟

من میگم نخور اینا کلا ضرر ه دارن قرص جلوگیری هستن خودشون عوارض هم دارن خب اگر مجردی برو جوشونده ایی بخور زعفرونی دم بده بخور تند تند تا بیاد ولی قرصهارو نخور بنظر من 

۱۹

قرص پروژسترون مصرف کن منم مصرف مکنم ۵ تاشو بخور دیگه نخور کلا هر قرصی بخوری بعد ۱ هفته پریود میشی

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
قرص پروژسترون مصرف کن منم مصرف مکنم ۵ تاشو بخور دیگه نخور کلا هر قرصی بخوری بعد ۱ هفته پریود میشی

باید تجویز دکتر باشه یا ازادم میدن؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟🌹🤲
باید تجویز دکتر باشه یا ازادم میدن؟

فک کنم ازاد هم میدن من دکتر برام تجویز کرد زیاد خریدم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706