2733
2739

دلم شیرینی میخواد بلدم ولی انگار شیرینی قنادی ها خوشمزه تره..

دلم ساندویچ تنوری میخواد تنور ندارم...ساندویچیا بستس 

دلم میخواد برم خرید مغازه ها بستس 

لباسام تنگ شده مجبورم اینترنتی سفارش بدم.

دلم میخواد برم بهداشت صدا قلب جوجمو گوش بدم میترسم 

نوبت سونو دارم میترسم برم و اگه میتونستمم برم سونوگرافیا بستس

هوس هزار تا چیز میکنم که مغازه ها بستس 

نی نیم سیسمونی نداره...اینترنتی هم که مزه نمیده...

کیا مثه منن؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عشقم من هم دهه شصتیم هم باردار من سوختم😁

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2728

والا به اونهایی که میخوان اقدام کنند میگیم اندکی صبر, می فرمایند به شما چه?!

فکر میکنند بارداری کشکه!

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

پس مادرای قدیم از شماها خیلیییی سوخته تر بودن ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

باردارها هن دو دسته اند اونا ک‌اولاشید اوضاعتون بهتره بدبخت باردار ۹ماهه ک هر هفته چکاپ داره و زایمان

بدبخت باردار ۹ماهه ک اولین بچشه و هیچ کسو تو شهرش نداره و با مامانشم ۶ساعت فاصله داره و راه هایی ک بستس ...دیگه هوس وخوردنی برا ادم نمیمونه

ناشکر نباش

خداروشکر که دارمت❤❤💙

چی میگی بانو مادرای ما اصلا سونو مونو نمی‌رفت تموم کارارو  یه نفر تو بهداشت انجام می‌داد قبل ترم زنای بیچاره تو خونه بچه میاوردن

هوووف این زنا خیلی ناله میکنن 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

حالا تو این وضعیت پریشب زایمان کردم تو خواب اونم طبیعی با تمام درداش پاشدم فکر کردم واقعا تو18 زایمان کردم اینقدر ملموس بوداا

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2706