2737
2734
عنوان

سریال زمانه کیا دیدن

424 بازدید | 18 پست

دوستان یکی خلاصه سریال زمانه رو بگه از اول تا قسمت اخرش مرسی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ارغوان با اون پسره دوست میشه و یواشکی ازدواج میکنه ولی بعدا گندش درمیاد و به هم میخوره همه چی اون پسره زندان اینا میوفته با بابایع بهاره به مشکل برمیخوره بهار اخره سر با اینکه پسره بهش خیانت کرده باهاش میمونه ارعوان هم با اون پیره مرده گلخونه داره ها با اون ازدواج میکنه مرده زود میمیره مال و اموال میرسه به ارغوان داداشه ارغوانم خواننده میشع 

ارغوان با اون پسره دوست میشه و یواشکی ازدواج میکنه ولی بعدا گندش درمیاد و به هم میخوره همه چی اون پس ...

اهان نیکخواه چی میشه پس وای بهزاد دوستدارم بکشم بی غیرت عوضی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2738
اون وکیله رو ارغوان نظر داره یاروعه زنشو طلاق داده بچه هم داره ولی ارغوان با بهزاد میریزه روهم و نیک ...

اهان ازدواج نمیکنه با نیکخواه یجا خوندم ازدواج میکنن 

اخرش خونواده ی عموی بهزاد میفهمن که بهزاد قبلا ازدواج کرده بوده..ارغوانم با بهار هماهنگ میکنه که دست بهزاد و رو کنه..بهار و دعوت میکنه خونه ی شیک و بزرگش ک ازون پیرمده بهش رسیده..بهزادم دعوت میکنه میاد بهار قایم میشه حرفاشونو گوش بده بهزادم از همه جا بیخبر به ارغوان میگ من بهار و فقط برا پول میخواستم بیا از نو شروع کنیم و یهو بهار میاد بیرون و....اخرش دستگیر میشه بهزاد

نه ارغوان بعد بهزاد فقط با اون پیره مرده هستا گلخونه اینا داره با اون ازدواج میکنه 

فداتشم ممنون 

اخرش خونواده ی عموی بهزاد میفهمن که بهزاد قبلا ازدواج کرده بوده..ارغوانم با بهار هماهنگ میکنه که دست ...

بعد دوباره بهار خنگ میره زنش میشه یعنی دلم میخواد موهای بهزاد دونه دونه بکنممممم 

2706