2737
2739

#‍علامت 1 پیام خوانده نشده روی پاکت نامه هست حذف نمیشه

دیگ رفته رو اعصابم

پیامی هم ندارم فقط علامتش هست

@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_2  

@نی_نی_یار_3  

کسی بلده راهنمایی کنه؟؟ 

عمرگران می گذر خواهی نخواهی..... 

اگ کاربری طرف برگردونده بشه این پیام هم میره از رو صفحه گوشیت 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم همینطوره عزیزم

کسی که بهت پیام‌داده قطع کاربری شده واسه همینم اون علامت ۱ همیشه روی پاکتت هست

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728

برید از گوگل بیرون بعد بیاید درست میشه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2738
ن نمیشه

سلام پیام مال کاربری هست که قطع شده مونده دیگه نمیشه کاری کرد

خودم 2221 دارم رو مخم هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام پیام مال کاربری هست که قطع شده مونده دیگه نمیشه کاری کرد خودم 2221 دارم رو مخم هست

نی نی سایت بعضی چیزاش واقعا مسخره بازی

هست

عمرگران می گذر خواهی نخواهی.....