2737
2739

سلام دوستان ، من که همین چند دقیقه پیش از خواب بیدار شدم شما چطور؟ علاوه بر اینکه تایم خوابم بهم ریخته وزنمم بالا رفته لعنت به هر چی ویروس و قرنطینس!!!   اما در عوض آشپزیم خیلی خوب شد میگی نه طرز تهیه این دسر هافمن خوشمزه رو براتون مینویسم امتحانش کنید.

مواد لازم برای تهیه دسر هافمن

• شیر = 3 پیمانه
  • خامه صبحانه = یک پاکت 200 گرمی
  • زرده تخم مرغ = 4 عدد
  • شکر = 1 پیمانه
  • شکلات تلخ = 200 گرم
  • ژلاتین = 3 ق غ خ
  • يك بسته بيسكويت پتى بور
  • وانیل = یکسوم قاشق چای خوری

طرز تهیه دسر هافمن

خب دخترا برای تهیه این دسر ابتدا باید وانیل ، شکر و زرده تخم مرغ را با هم مخلوط کنید و با همزن بزنید تا خوب کشدار بشه. سپس خامه و شیر را با هم مخلوط کنید با همزن بزنید.

سپس ژلاتین را اضافه نمایید و مواد را روی حرارت ملایم قرار دهید تا بجوشد به اندازه ای که شیر و خامه خوب حل شوند. حالا باید شکلات خورد کنید و در طرف دیگر بریزید و روی حرارت بخار آب در حال جوش قرار دهید تا ذوب شوند.

حالا شیر و خامه را که در حال جوش است به مخلوط شکر ، وانیل و زرده تخم مرغ اضافه کنید و روی حرارات قرار دهید سپس شکلات ذوب شده رو به آن اضافه کنید و هم بزنید تا به غلظت مورد نظر برسد.

سپس مواد را از روی حرارت بردارید مجددا با همزن بزنید زمانیکه به یک کرم یکدست رسیدید آن را کنار بگذارید تا سرد شود بعد داخل قالب ریخته و به مدت 30 دقیقه داخل یخچال قرار دهید تا نیم بند شود سپس از یخچال خارج نمایید و يه رديف بيسكويت روش بچینید و لايه لایه ادامه تا آخر، سپس دسر را به مدت 7 الی 8 ساعت داخل بخچال قرار دهید.

پس از آنکه دسر هافمن را پس از 8 ساعت از یخچال خارج کردید بعد از 30 دقیقه که در دمای محیط قرار گرفت می توانید ان را از قالب خارج کنید. قبل از اینکه دسر را خارج کنید مطمئن شوید که کل دسر از قالب خارج میشود.

نکات قابل توجه برای تهیه دسر هافمن

• بیسکویت را طوری درون دسر قرار دهید که از هر طرف 1 سانت با دیواره های قالب فاصله داشته باشد.
  • میتونید کیک هک را جایگزین بیسکویت کنید.
  • این دسر میتونید ساده بدون کیک و بیسکویت باشه.
ی سوال  برای تهیه شیرینی و کیک چ اردی مناسبه؟؟؟از کجا تهیه کنم؟؟؟؟؟

ارد قنادی

لوازم قنادی فروشی ها

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرد سفید.اگه تهرانی از نان سحر بگیر عاااالیه آرد هاش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731

اسی خودت درست کردی؟

عکس واسه خودت رو بذار

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
آرد سفید.اگه تهرانی از نان سحر بگیر عاااالیه آرد هاش

تهرانم گلم 

نان سحر کجاست؟؟؟؟

میخام بدونم‌جنس ارد چیه؟؟؟ارد گندمه ؟؟ارد سنگک ، بربری منظورشونه؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

من ارد سنگک برای کیکام میریزم عالی میشه والبته یه حدودی سالمتره 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2738
تهرانم گلم  نان سحر کجاست؟؟؟؟ میخام بدونم‌جنس ارد چیه؟؟؟ارد گندمه ؟؟ارد سنگک ، بربری منظور ...

ارد شیرینی پزی یا سه صفر یا ارد سفید

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
تهرانم گلم  نان سحر کجاست؟؟؟؟ میخام بدونم‌جنس ارد چیه؟؟؟ارد گندمه ؟؟ارد سنگک ، بربری منظور ...

بله

شعبه زیاد داره ما از شریعتی و شهرک غرب خرید میکنیم

سرچ کن شعبه هاش میاد

آرد گندم بدون سبوس میشه