2733
2739
عنوان

بچه ها من قصدم طلاقه...

554 بازدید | 62 پست

یه اتفاقایی افتاده که به هیچ وجه نمیتونم ادامه بدم ولی الان دارم شررررشرررر اشک میریزم واسه طفل معصومم که مطمئنم بهم نمیدنش. بخاطر خونه زندگیم که باید بذارمش برم. شوهرمم یه نفهمه که اصلا نمیفهمه من تصمیممو گرفتم و همه چی تمومه. فکرمیکنه ناراحتم‌گریه میکنم، ولی من دارم خدافظی میکنم با این زندگی. چقدر درد داره طلاق. ولی خب یه درد بی پایانم نمیشه ادامه داد

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا چرا ندن؟
مهریه چه قدره و عندالمطالبه است؟
نفقه می‌ده؟
خودت چه قدر پول و طلا داری؟
خانواده ات ساپورتت می‌کنن؟

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...

عیبی نداره عزیزم

سعی کن به زندگی بعد طلاق و ساختن دوباره زندگیت فکر کنی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2738

عزیزم منم مطلقه ام

من بچه نداشتم

شاغل هم هستم و کلیه مخارجم با خودم هست و به کسی نیاز ندارم

مهریمو یه مقداری گرفتم گذاشتم تو بورس خدا را شکر بد نبود

خونه مستقل و جدا دارم البته اجاره با کلیه لوازم یه خونه

حالا تو اگه شرایطش را داری و میتونی مستقل بشی بسم الله اکه نه و حمایت کننده ای نداری بشین سر زندگیت

توکل بر خدا.....

منم شرایطم سخته ولی به خاطر بچهام طلاق نمیگیرم

من نسبت به اونا مسئولم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706