2733
2739
دوستان عزیز اگر کسی رومیشناسید که باردار هست و واقعا محتاجه،من لوازم ضروری سیسمونیشو حاضرم تامین کنم،اگه موردی بود لطفا بهم معرفی کنین،در ضمن شرایط به شکلی باشه که خودم بتونم اون فرد رو ببینم که مطمئن بشم واقعا نیازمنده.مرسی
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارزو جان یک پیج تو فیس بوک هست که هم سیسمونی هم اسباب بازی برای کودکان نیازمند جمع میکنه به نام gheseh_asbabbazia دوست داشتی سر بزن در جریان کاراشون قرار بگیر اینم شماره یکی از مسیولاشونه به نام خانم رحمتی 09378740277
2738
دوستای عزیز هر پیج یا شخص یا موسسه ای رو میدونید لطفا بهم معرفی کنین،من بعد میام میخونم تاپیک رو.از همتون ممنونم
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.
سلام آرزو جان یک زوج جوون هست که فقیر نیستن ولی از حمایت خانواده برخوردار نبودن و هردوتاشون با هیچی شروع کردن خانومش با دختر داییم همکار بوده.الان نه ماهه حاملس و ما تا جایی که تونستیم براش لباس نوزادی و بهداشتی تهیه کردیم ولی به کمد نداره اگر کسیو سراغ داشتی که حتی در حد نو داشت مناسب هدیه معرفیش کن گلم
سلام آرزو جون تو تاپیکی که که تینا جون آدرسش رو گذاشتن جواب پستتون رو دادم & ان شالله که این دوران رو به سلامتی و توام با خوشی سپری کنین و خداوند فرزندی زیبا صورت و زیبا سیرت بهتون عطا کنه بانوووی نیکوکار &
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
سلام تینای عزیزم . ممنونم دوست نازنینم که این چنین هوای خیریه و مددجویان ما در اون سر کشور رو داری . خداوند بهت خیرو خوبی عطا کنه دوست همیشگی من&
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2706