2737
2734

بنظرتون زیاده روی کردم؟😢

تلفنم زنگ خورد ب شوهرم گفتم حواست ب رادمهرباشه من اینو جواب بدم صحبتم ۱۰دقیقه طول کشید کلا اواخر حرفام بود دیدم بوی وایتکس بلند شد سریع قطع کردم و دویدم اشپزخونه دیدم پسرم در وایتکسو باز کرده از گردن به پایینش ریخته تمامه لباساش و فرش اشپزخونه و داحل کابینتی ک مواد شوینده میزارم لبالب وایتکس بود ازونجایی  ب ندرت عصبی میشم ولی این دفعه دادم دراومد رفتم ببینم شوهرم کو ک اینجور حواسش ب بچه بوده دیدم نشسته اتاق رادمهر داره شن جادویی بازی میکنه😐😐(ب خیال خودش بچه رو سرگرم کرده)😐اخ ک دیگه خون ب مغزم نرسید انقدر گفتمو جیغ جیغ کردم ک ته گلوم میسوخت شوهرم فقط این بود😳بلند شد اومد اوضاع اشپزخونه رو دید باخونسردی گفت چیزی نشده که اروم باش  بچه رو برد لباساشو عوض کرد تنشو شست اومد فرش اشپزخونه رو تمیز کرد کابینتم تمیز کرد

پسرم اومد جلو معذرت خاهی کنه ک داد زدم فقط جلو چشم من افتابی نشید باهردوتونم

پسرم رفت بغل باباش و باهم رفتن اتاق.

من دیر عصبی میشم ولی خدانکنه بشم مثل بمب میترکم فوران میکنم بنظرتون تند رفتم؟😢

یاحقشون بود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

نه حق داشتی عصبانی بشی

شوهرت خیلی خونسرد عمل کرده

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شوهرت ک تمیزکاری کرده بچتم شسته 

البته حقم داشتی منم بودم همین کارو میکردم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

واااای فقط بازی کردن شوهرت ایوووول🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
الهیی..جوجه اومده عذرخواهی کنه..حق باشمابوذعزیزم

اره همه کاری میکنه بعد میاد میگه ببخشیدمامانم جونم دیگه ازین کارانمیکتم😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706