2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توکل به خدا 

انشالله درست میشه 

امیدوار باش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731

از چیزی که میگم مطمئن نیستم ولی میگن که سال۹۳هم این ویروس بوده اما شدتش ان قدر زیادنبوده چون الان این ویروس جهش یافته هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ناامید نباش خواهرم میگه چندجور داروهای این بیماری اضافه شد از اول عید تا الان باعث شد مرگ و میر کمتر بشه تو بیمارستانشون روزی ۲ نفر میمردن الان میگه تو ۳روز ی نفر مرد خیلی مرگ و میر کمتر شد

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
از چیزی که میگم مطمئن نیستم ولی میگن که سال۹۳هم این ویروس بوده اما شدتش ان قدر زیادنبوده چون الان ای ...

۹۴

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

به دلت بد راه نده عزیز

همه ان شاء الله مراقب باشن

بعدشم اولش کار بشر بیشعور بود ولی بدون این دنیا صاحب داره و خودش تعیین می کنه 

من خودم ایمانم ضعیفه، باید از خدا بخوایم از سر تقصیرات و گناهانمون بگذره و این ویروس رو ریشه کن کنه

بشر دوپا فکر کرده غرور گرفتش و میتونه اختیار دنیا رو تو دست بگیره

توی ایران؟خدا از دهنت بشنوه  

اره دیگه مرگ میر گیلان مازندران قم تهران خیلی کم شده  میگه داروهای جدید خیلی بهتره

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔