2737
2734
عنوان

خواب بد در ماه شعبان

1292 بازدید | 11 پست

سلام خانوما

خاله و پدر من دیشب خواب بدی دیدن

اما من که سرچ میکردم متوجه شدم خواب بد در ماه شعبان تعبیر نمیشود

متوجه نشدم که کلا خواب بد ماه شعبان باطل هست و تعبیر نمیشه هرگز، 

یا اینکه تعبیرش در ماه شعبان اتفاق نمیفته؟ 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کلا هرگز تعبیر نمیشه؟!  خیلی ممنونم😘❣️

فکر کنم اینجور باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728

سلام میس هرماینی خوبی؟

منو یادت هست؟

سریال واگاباندو بهم معرفی کردی!

همون روزا که بهم گفتی رایگان گذاشته پروموویز ۳ قسمت اولشو دان کردم دیگه فرصت نکردم ببینم و به کلی فراموش کرده بودم که بهم گفتی محدوده!

حالا اومدم بقیه شو دان کنم دیدم اشتراک میخواد

بنظرت بازم رایگان میزاره؟ اگه گذاشت و با خبر شدی میشه لطفا به من بگی؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
سلام میس هرماینی خوبی؟ منو یادت هست؟ سریال واگاباندو بهم معرفی کردی! همون روزا که بهم گفتی رایگان ...

سلام عزیزم. ممنونم. شما خوبین؟

اره یادمه.فکر نمیکنم. اون روزا درگاه پرداختش مشکل داشت واسه همین موقتا رایگان شده بود. اما فقط لینم های مستقیم سایت اشتراکیه... میتونین از لینک های آپلود بوی دانلود کنین که اون رایگانه و اشتراک نمیخواد. من الان چک کردم میشه دانلود کرد

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738
سلام عزیزم. ممنونم. شما خوبین؟ اره یادمه.فکر نمیکنم. اون روزا درگاه پرداختش مشکل داشت واسه همین موق ...

ممنونم عزیزم🌹🌹🌹

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!