2733
2739
عنوان

لتروزل و متفورمین

386 بازدید | 69 پست

بچه ها به تجویز پزشک این ماه واسه ناباروریم هوردم اما نه دردی داشتم و نه ترشحی....انگار اصلا هیچی نخوردم و هیچی حس نکردم به نظرتون روم اثر نداشته؟؟؟؟اعصابم خورده....نزدیکی هم داشتم و امروزم روز هفدهم سیکلمه...اما نمیدونم تخمک داشتم یا نه.کسی عین من بوده؟

من دو دوره س لتروزول میخورم خیلی دلدرد دارم خیلییی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من سرخود لتروزول خوردم بارداشدم الان دندون دردم داره جرم میده

منم دو دوره سر خود دارم میخورم میشه یکم توصبح بدی بعد چند وقت بار دار شدی امپولم زدی؟چندتا و از روز چندم پریود خوردی؟

واسه دندون دردنت میخک بزار یا از داروخانه ژل مسکن فوری بخر بزار روش در جا ساکت میشه.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
منم دارم مثرف میکنم ولی روزی یک عدد نمیدونم جواب بده یا نهچون پلی کیستیکم

دکترگفته روزی یکی؟ من روزیتا3تاهم میخوردم تخمدونام خیلی فعال شده بود ک دخترمو شیرمیدادم پسرموحامله شدم

برام نیتم صلوات میفرستید ممنون مهربونا
2706