2737
2739

دختری که 17 سالشه

بیاید کلی جواب بدید

راجب مقدار استقلالش   رفتاراش   اخلاقشون

جواب کلی میخوام  میدونم همه یه جور شخصیتی دارن

مثلا راحب خودتون تو این سن بگید

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۱۹سالمه ولی آزادی نداشتم نمیتونستم تنها برم خونه دوستام رفتارم اینه که مغرورم ولی زود با همه جور میشم 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

من 17 سالم بود رابطه ای با جنس مخالف نداشتم...یکم افسرده بودم روابط اجتماعیم پایین بود و خجالتی بودم...اما مودب و سرب زیر جواب بزرگتر نمیدادم...درسام خوب بود و استقلالم هم در حدی بود که با دوستام بیرون میرفتم اما از یه ساعتی ک گذست باید میومدم خونه

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  
2738

فقط میتونم بگم رو مخش نرید به اندازه کافی از درون داغونه! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

من وقتی میرم سفر 

دخترهام اینجا هستن کاملا هم بهم اطمینان داریم 

با دوست‌هاشون هم راحت هستن یکی دونفری هستن 

که باهم می‌رن میان 

درسشون هم عالیه 

خیلی بچه های خوبی هستن 

من دوقلو دارم ۱۷ ساله  خوب دیگه تو خیلی چیزها خودشون باید تصمیم بگیرن

دختر هستن؟ 

به نطرتون تو این سن امادگی ازدواج دارن؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

من خودم بچه مثبت بودم.‌سرم تو درس بود

عشق کتاب خوندن بودم. هر کتابی. از هری پاتر بگیر تا پائولوکوئلیو‌

اصلا تو فاز پسربازی و این حرفا نبودم. یعنی برام موضوعیت نداشت.

استقلال نداشتم و با مامان و بابام زندگی میکردم. البته یه سال بعدش دانشگاه قبول شدم و رفتم خوابگاه و یه استقلال نسبی پیدا کردم.

اینا مال ۱۳ سال پیشه. بچه های این دوره خیلی فرق دارن.

باید بیخیال حرف خانواده و جامعه درباره ی دانشگاه بشه و واقعا بره سراغ یه علمی یا حرفهذای که براش پولساز باشه تا بتونه توی سن 22 23 سالگی کسب و کار خودشو داشته باشه 

خیلی باید درباره ی موضوعات سیاسی و جانعهذی خودش حساس باشه، این مطالعه به رشد و انتخاب های آیندش خیلی کمک میکنه و در کل اینو بگم که یه دختر کاملا بالغه، خیلی از دخترا تو این سن بخاطر رفتار پدر و مادرشون بچگانه رفتار میکنن که در نهایت به ضرر خودشون میشه

2706