2737
2739
عنوان

خدا لعنتشون کنه که همه جا رو تعطیل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 97 پست
منم چندروز بدجور دندون درد داشتم.به هیچ مسکنی ساکت نشد یه شب تا صبح اب سرد خوردم فقط با اب سرد دو دق ...

خوبه خداروشکر

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه دیگه دندون پزشکی هم تعطیل کردن داره؟

مگه رستوران و بازار و سینمائه؟

مردم مرض ندارن برن دندون پزشکی که. یکی دندونش درد می‌کنه ، باید بمیره؟

اگه چرک کرده باشه خیلی خطرناکه.سرخود هی مسکن بخوره، دو هفته دیگه کلیه شم از کار میفته.

کرونا از هر صد نفر، دو نفر میمیرن. دلیل نمیشه که.

این کرونا نبود، مردم از مریضی های دیگه نمیمردن؟ میکردم دیگه. خیلی م بیشتر میمردن.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
تومطب شخصیش؟؟ پزشک دخترم ن ماسک میزنه ن دستکش خدارحم کنه تاحالانگرفته باشه خوبه 

اره بنده خدا 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731

چه نظرایی😐بنده خدا دندون درده اعصاب نداره خوب میگه چرا اینجورع چرا اینقدر همتون بی فکرین انگار نمیفهمین دندون درد چقدر سخته ادم اعصاب براش نمیمونه میخواین بخورینش تا شاید اروم شین😐

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

اتفاقا باید‌ زودتر از این تعطیل میکردن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
نقشه چی میشه بگی؟؟شمانمیدونی بیمارستان نیکان هم بیمارکرونایی میبرن یانه؟؟من همش اونجامیزفتم الان نمی ...

گوگل مپ ..من خوزستان هستم عزیزم ... چند وقت پیش منم مشکل ایشون داشتم زدم تو نقشه مشخص کرده بود کجا تعطیل هست کجا تعطیل نیست و تماس گرفتم وقت گرفتم کارم راه افتاد .. البته اینستا هم میتونه کمک بگیره 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
آخه دیگه دندون پزشکی هم تعطیل کردن داره؟ مگه رستوران و بازار و سینمائه؟ مردم مرض ندارن برن دندون پ ...

اتفاقا همشهری ما دندونپزشک بودن.سالم هم بودن.کرونا گرفتن و فوت کردن.مگه از جونشون سیر شدن

نه پوسیدگی نیست .باید جراحی بشه .به فکم رسیده 

عفونت کرده خواهرم.دکتر هم به دندونی که اینجوری عفونت کرده دست نمیزنه.قبلش هم باید عکس بگیری.دندونپزشکم باشه حتما باید عکس دندون و فکت باشه.

پزشکا خودشون تعطیل کردن اکثرا  خصوصا دندان پزشکی که خطرش بیشتره 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ژل دنتول بزن 

مترونیدازول و اموکسی بخور فعلا

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
😐😐

راست میگه😂😂😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
گوگل مپ ..من خوزستان هستم عزیزم ... چند وقت پیش منم مشکل ایشون داشتم زدم تو نقشه مشخص کرده بود کجا ت ...

ببخشید میشه ببینین دکتر شهرام جزایری متخصص قلب اطفال بازه یا نه؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706