2737
2734

بچه دیر بدنیا بیاد چی میشه؟؟؟

بیمارستان هم.نمیره میگه بستری بشم خطرناکه بخاطر کرونا و اینا...

فک کنم دردهم گاهی داره گاهی نه

احتمال داره دکترش وقت زایمان رو اشتباه گفته باشه؟

راستی اینم بگم،دوشنبه هفته پیش درد داشت رفت بیمارستان گفت دو سه روز دیگه ینی پنجشنبه...اما تا الان بدنیا نیومده...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مگه اگه بچه زیاد بمونه   پی پی خودشو نمیخوره بعد نمیمیره؟😕

درسته

ولی بنظرم اگه وقتش بود تاحالا دردش گرفته بود احتمالا تاریخ پری رو اشتباه کرده

منم بهم گفتن ۱۵اسفند بچت دنیا میاد ولی ۲فروردین تازه بدون درد رفتم بیمارستان اون موقع ۳۹هفته و ۵روزم بود 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
واااای بچه ازبین میرها...‌بره بیمارستان سریع سزارینش میکنن.خیلی خطرناکه هم واس خودش هم بچه.

این حتما دیگه ۴کیلو شده چجوری سز میکنن؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بگو جاش خوبه نرو بیمارستان کرونا هست😁😁😁😁

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

خوشبحالش چه بی خیاله

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
درسته ولی بنظرم اگه وقتش بود تاحالا دردش گرفته بود احتمالا تاریخ پری رو اشتباه کرده منم بهم گفتن ۱ ...

خب دردش.گرفته دوشنبه هفته پیش...

رفته دکتر،دکترم گفته دوسه روز دیگه،ینی پنجشنبه هفته پیش،ولی تاالان خبری نیست

2706