2737
2739

خودم بعد تحقیقات اینترنتی . بین فیلیپس و بلک اندرکر موندم . کسی این جاروهارو داشته ؟ راضی هستید ؟ 

اگر برند دیگه ای رو دارید و راضی هستید بگید. ممنونم.

میخوام تا 1500 هرینه کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بایترون‌ دارم‌ خییلی‌ خوب تمیز میکنه‌ ‌ ولی نهایت ۲۰ دقیقه‌ تا نیم ساعت‌ 

دوباره باید شارژشه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
جدی 😢😢 این مدله ؟ اخه خیلی ازش تعریف میکنن. 

اینا‌ خوب نیستن‌ ایستاده‌ بگیر

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
من بایترون‌ دارم‌ خییلی‌ خوب تمیز میکنه‌ ‌ ولی نهایت ۲۰ دقیقه‌ تا نیم ساعت‌  دوباره باید شارژش ...

خوب جارو شارژی همینه . قرار نیست باهاش کل خونه رو جارو کرد. من بیشتر واسه جارو کردن دورو بر سفره یا میز بعد غدا . و داخل ماشین.میخوام

خوب جارو شارژی همینه . قرار نیست باهاش کل خونه رو جارو کرد. من بیشتر واسه جارو کردن دورو بر سفره یا ...

شاید بخندی ولی یه جارو نپتون بخر ازاین کوچیکا واسه اطراف سفره 5 تومن ..کاراییش دوبرابر ایناست ...2 تومن پولم بزار جیبت چیز بهتر بخر 

خوب جارو شارژی همینه . قرار نیست باهاش کل خونه رو جارو کرد. من بیشتر واسه جارو کردن دورو بر سفره یا ...

این‌ واس‌  دور کند بود رو‌ دور تند  زود تر هم شارژ کم میشه

نه یک مدل دیگه ...اصلا هیچ کدومشون خوب نیستن ..کی تعریف کرده ازش خداییش  سریع شارژاشون تموم می ...

یکی دوستام 😕و کاربرهای دیجی کالا. 

یکی گفته بود 8 ساله دارم عالیه و پر قدرت 

شاید بخندی ولی یه جارو نپتون بخر ازاین کوچیکا واسه اطراف سفره 5 تومن ..کاراییش دوبرابر ایناست ...2 ت ...

آره‌ والا بهتره‌ من خودم میخوام‌ بگیرم😂

2706