2752
2734
عنوان

جلو پنجره وایسادم و منظره جلو چشمم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 79 پست

😕😕😕برهوت

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روبروی خونه ماهم ساختمانهای بلند🙁

ما هم تو همچین خونه ای بودیم بلند شدیم منظره دار گشتیم پیدا کردیم تازه اون موقع نمیدونستیم قرنطینه ای میشه و کپک میزنیم😂

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2731
خوب میکنن  اخه اینم پز دادن داره یکی ب خاطرش دروغ بگه اسمون خداست اونم بانوشته روی گوشی

اره والا یا یکی بود عکس خونه شو گذاشت میگفتن نتیه اخرش ثابت شد نتی نبوده اینقد همه خجالت کشیدن

نباید زود قضاوت کرد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اره والا یا یکی بود عکس خونه شو گذاشت میگفتن نتیه اخرش ثابت شد نتی نبوده اینقد همه خجالت کشیدن نبای ...

یکی عکس جهزشو گذاشت 

اومدن گفتن اینو تواینستا دیدن و فحش دادن بهش

اخرش رو کاغذ تاریخ نوشت ونی نی سایت

گفت من تازه جهاز خریدم شما کی دیدید

کلا نی نی سایت جوگیر زیاد داره

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706