2737
2734
عنوان

اینو هیچ جا دیگه نمیتونستم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 43 پست

نمی شه. فوری قضاوت وجود داره. ولی، خیلی کم دیدم 

که در ازدواج، معیار معامله و توازن نباشه. یعنی. از نظر ثروت، چهره. اندام. شغل. مهارت. خانواده. اخلاق. سن و سال، بالخره معمولا توازن حاکمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مقایسه فلاکت میاره

یه همچین موردی را من میشناسم مجریه شبکه استانیه

زنش ۱۴ ساله خانوادشو ندیده و از خونش بیرون نرفته و هر هفته مجبوره بره کلفتی مادرشوهر و توهین بشنوه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728

اصلاً به ظاهر زندگی دیگران توجه نکن 

با یه خانواده رفت و آمد داریم یعنی فک می‌کنی لیلی و مجنونن

چقدر زنه از مرده تعریف میکرد همه چی گل و بلبل

تا چند وقت پیش دیدم کتک و کتک کاری و چه اوضاع نابسامانی دارن

چقد به شوهرم میگفتم از فلانی یاد بگیر ببین چه زنشو تحویل میگیره و بالا می‌بره

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بی خیال 

از کجا معلوم

شاید یکی ام حسرت شوهر تو رو بخوره

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

خودم همسرم استاد دانشگاه بود هیئت علمی رسمی

خوش قیافه خوشنام

بلایی سرم اورد که میگفتم کاش شوهرم بیکار بیسواد بود اما درکم میکرد

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

حالا که میخوای مقایسه کنی با زن رییس جمهور مقایسه کن یا نمیدونم زن فلان بازیگر معروف یا ...... آخه این کارا چیه عزیزم حتما شوهر شما هم ویژگی های مثبت زیادی داره بهش فکر کن

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
خودم همسرم استاد دانشگاه بود هیئت علمی رسمی خوش قیافه خوشنام بلایی سرم اورد که میگفتم کاش شوهرم بی ...

واقعا؟ چیکار ؟

ولی خب همه ماهایی ک شوهر معمولی داریم هم بهمون خوش نمیگذره

کاش حداقل برا خودش کسی بود

2706