2737
2739
عنوان

چطور رمز دوم بگیریم

90 بازدید | 13 پست

بانک ها بسته هستن. بدون مراجعه‌ی حضوری میشه رمز دوم گرفت؟؟؟

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

رمز دوم نمیخاد بری داخل همون دستگاه بانک بیرونه بگیر 

ولی باید از همون دستگاهی ک کارت بانکیت هست بگیری

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
رمز دوم نمیخاد بری داخل همون دستگاه بانک بیرونه بگیر  ولی باید از همون دستگاهی ک کارت بانکیت ه ...

از خودپرداز میشه گرفت؟؟

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون رمز پویا 

کدوم بانکی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

رمز دوم از حودپرداز میشه گرفت ..یه چیز جالب من دوتا کارت ملی دارم که هردو عوض کردم ورمز دوم یه بارمصرف ندارم چند روز پیش از یه کارتم به کارت دیگم خواستم پول انتقال بدم حتی رمز دوم قدیمی هم نداشتم رمز کارت قبلی زدم تونستم انتقال بدم 

ملی و ملت 

برو از عابر بانک ملی ی رمز دوم بگیر نرم افزار رمز بان رو دانلود کن ی کد و رمز دومی ک از عابر بانک گرفتی رو میزنی و تموم هر ۶۰ثانیه ی رمز جدید میده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
 رمز دوم از حودپرداز میشه گرفت ..یه چیز جالب من دوتا کارت ملی دارم که هردو عوض کردم ورمز دوم یه ...

اخه نمی‌خوام برم بیرون. من تو اینترنت زدم یه سایت، یه کد دستوریو زده بود برای بانک تجارت. میترسم الکی بشه پول از حسابم بردارن

خودپرداز همون بانک ن بانک دیگ

مرسی

اخه نمی‌خوام برم بیرون. من تو اینترنت زدم یه سایت، یه کد دستوریو زده بود برای بانک تجارت. میترسم الک ...

اونو بلدنیستم با رمز قبلیت امتحان کن شاید بتونی گفتم که واسه من شد