2733
2739
عنوان

لطفا بیاین کمک راجب بیماری کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 23 پست

مامانم فقط کمی سرفه داشتن و خشکی گلو بخاطر بابا از مامان تست گرفتن مثبت بود ولی ریه اصلا درگیر نشد

خواهرم سرفه خشکی گلو بیحالی خواهرم هم ریه اش اول درگیر نبود بعدش خیلی کم درگیر شد

هر سه هم در حال بهبودی هستن 

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جواب ازمایشش زود آماده میشه ینی 

چند تا تست داره 

اول باید علائم داشته باشن در اونصورت یه آزمایش خون میدن که توی اون تا حدی معلوم میشه اگر مشکوک بود اسکن ریه

اینا زود جواب میده 

مامانم فقط کمی سرفه داشتن و خشکی گلو بخاطر بابا از مامان تست گرفتن مثبت بود ولی ریه اصلا درگیر نشد ...

ببخشید عزیزم من هر دو دستم انگشتان تا آرنج درد میکنه ممکنه ببینید اونا هم این علامت ها رو داشتن یانه؟

ببخشید عزیزم من هر دو دستم انگشتان تا آرنج درد میکنه ممکنه ببینید اونا هم این علامت ها رو داشتن یانه ...

بابام بدن درد داشتن و شست یکی از دستاشون خیلی درد میکرد ولی خوب تب خفیف هم داشتن و سرفه

2738
ببخشید عزیزم من هر دو دستم انگشتان تا آرنج درد میکنه ممکنه ببینید اونا هم این علامت ها رو داشتن یانه ...

این اصلا فکر نکنم علامت کرونا باشه 

بیشتر به این میخوره که یا با دستاتون زیاد کار کردین یا عصبی شدین

بدن درد بابای من مثل انفولانزا بود یعنی کمر درد اول از همه پیدا کردن بعدم بقیه بدن درد گرفت و شست دستشون 

شما اگر تب یا سرفه یا تنگ نفس داشتین به کرونا مشکوک بشید 

لااقل یکیش باید باشه مثلا تب داشته باشید یا تنگ نفس