2703
2553
عنوان

لطفا بیاین کمک راجب بیماری کرونا

197 بازدید | 23 پست

سلام شوهرم یه 5 روزی میشه رفته بود سرکارش و پیشم نبود الان زنگ زده برو خونه بابات فعلا نیا خونه. داغون سدم وقتی بالاخره دلیلشو گفت گفته که سرکار یکی از همکاراش یکم مریض احوال بوده فکر نمیکردن کرونا داشته باشه امروزجواب ازمایشش مثبت دراومده و اونایی که باهاش بودن ازجمله شوهرم برگشتن خونه ها‌شون تا معلوم شه اینا هم گرفتن یا نه. من چیکار کنم الان به نظرتون؟ نرم پیشش😣 لطفا براش دعا کنید اتفاقی نیفتاده باشه من خودمم 5 ماهه باردارم 

عزیزم ان شاأالله که خیره 

اصلا ناراحت نباش همه که با اون حالت شدید نمیگیرن اصلا ممکنم هست نگرفته باشه حتما ازش دوری کن اینجوری خیال جفتتون راحته

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فعلا برو خونه مادرت تا جواب تست همسرت بیاد و البته چون باردارم هستی فعلا بهتره همونجا بمونی و تصویری با همسرت صحبت کنی

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
2720

عزیزم مراقب خودت باش  ان شاالله که همسرتون هم مبتلا نشدن  واسترس نداشته باش  مصرف مایعات زیاد رو فراموش نکنید

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
2714

ممنونم ازتون. نگرانشم خودش تموم روحیه شو از دست داده حتی تلفنی هم نمیشه باهاش حرف زد و یکم حال و هواشو عوض کنم. از طرفی میگم گناه داره تنهاتوی خونه کسی نیست هواشو داشته باشه 😥😭

باید برید خونه مادرتون  چونکه باردار هستید

اگر شوهرتان گرفته باشن بین چهار روز تا چهارده روز معلوم میشه

نگران نباشید اولا ممکنه نگرفته باشن دوما همه شدید نمیگیرن 

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
ممنونم ازتون. نگرانشم خودش تموم روحیه شو از دست داده حتی تلفنی هم نمیشه باهاش حرف زد و یکم حال و هوا ...

خونه ما سه نفر گرفتن

من توی اتاقم موندم و به شدت رعایت میکنم فعلا نگرفتم 

ولی مادر و پدر و خواهرم گرفتن مدل خفیفش بود

حال هر سه تا هم خوبه 

به شوهرتون بگید مراعات کنه ولی نگران نباشه اکثریت خفیف میگیرن بخصوص جوان‌تر ها

حالا هم که هنوز معلوم نیست گرفته باشن جلو جلو روحیه ببازن که بدن ضعیف میشه

خونه ما سه نفر گرفتن من توی اتاقم موندم و به شدت رعایت میکنم فعلا نگرفتم  ولی مادر و پدر و خو ...

علایم شون چی بوده؟ منک خیلی سعی میکنم بهش روحیه بدم اما خب کلا خانوادگی اینجورین تا یکم مریض میشن خودشونو میبازن بماند که حالا مشکوک به این کرونا هستش😣

علایم شون چی بوده؟ منک خیلی سعی میکنم بهش روحیه بدم اما خب کلا خانوادگی اینجورین تا یکم مریض میشن خو ...

متفاوت بود هر سه اولش حالت سرماخوردگی بود بابا بدن درد تب خفیف و سرفه که خشک هم نبود دکتر داخلی اول گفت سرما خوردن بعد چند روز بردیم دکتر ریه تست گرفت گفت کرونا

2706