2737
2739
وا همه رو فالو کنی شوهرتو فالو نکنی😐😐

اخه اون منو فالو نکرده. حتما چیز مخفی داره تو فالورهاش. من اگه برم یه همکاری خانمی باشه نشناسمش حساس میشم. ولی خیلی فصولیم گرفته. خیلییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فالوش نکردم😊البته همسرم هیشکی رو فالو نکرده..فقط ازاینستا زبان یادمیگیره..مربی های زبان رو فالو کرده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

شوهرم اهل فضای مجازی نیست 

تلگرامشو دو ماه نرفته توش

ولی خودم اینستا دارم، اگر شوهرمم داشت مطلب مخفی ای نداریم همو فالو نکنیم 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738
اخه اون منو فالو نکرده. حتما چیز مخفی داره تو فالورهاش. من اگه برم یه همکاری خانمی باشه نشناسمش حساس ...

بگو پاک کنه اینستاشو.مگه حتما بایداینستاداشت.زندگی خراب کنه.

شوهرمن داره ولی اگه پیج فیک فالوش کرده باشه یا پیجشو بازبزاره یا عکس دونفرمون رو ازپیجش برداره بایددد پاک کنه اینستاشو وگرنه خون وخونریزی میشه،اخلاق منو میدونه

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
همسری من اصلا داخل فضای مجازی نیست😊

شوهر منم نیست

ولی بود

واگر دوباره گوشی هوشمند داشته باشه صد در صد عضو میشه وقتی آنلاین بود من پیام میدادم جواب نمیداد وقتی میگفتم چرا انلاینی جواب منو نمیدی میگفت مو خیلی وقته آفلاین شدم الکی زده انلاین

و پیجش تو اینستا خصوصی بود و منو آنفالو کرده بود😂من تصمیم گرفتم تو این زندگی باشم چون سقفی ندارم اگه بخوام برم

ولی دنبال یه پسر خوب و سرسنگین و متین و اقام که عقده های گشت و گزار و احساسیمو باهاش پر کنم 

شوهرم حتی بهم نگاهم نمیکنه

همش میگه نگا زنای مردم میرن پیاده روی بیرون پارک دور میزنن منم دیروز رفتم پیاده روی اومدم خونه میگه تو کسکشی جندهای خانوادت دوستت ندارن یه پشگلم بهت نمیدن ببین دگ چی هستی برا اونا ارزش نداری☹️

خب وقتی میگه جن  ده لاااقل یکاری بکنم دلم نسوزه فحش الکی دارم میخورم تهمت و ناسزای الکی دارم میشنوم

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
منم برا اینکه حرص نخورم و حساس نشم نمیرم ولی فضولیم گرفته 

ولش کن

دنیا ارزششو نداره ک ناراحت بشی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

[QUOTE=130494074]البته منم گاهی دلم میخواد لایکم کنه کامنت برام بذاره،ولی واقعا میبینم محاسن نبودنش ۱۰۰ برابر بودنشه ...[/QUO

دقیقا...بیاداونجا هزارویک چیزمیبینه.توقعاتش زیادمیشه.یعنی ازترس همین چیزااینستانصب نمیکنم شوهرم خیلی اهل فضای مجازیه هی میگه دلم اینستامیخاد بیاتونصب کن.منوپیش میکنه....میگم ن نمخام.بعدرو گوشیم الان نصب کرده باایمیل خودش ولی من اصلا فعالیت نکردم.بهش گفتم فقد اقا فالوکن.میگه یعنی من زن داییموفالونکنم گفت نه میگه نمیشه گفتم نصب نکن پ

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
نکنه دوست دوخترش تو اینستاشه میره زیر پستاش کامنت میزاره.؟

نمیخوام زیر دلتو خالی کنم ولی شوهر من همین بود نمیخواست ببینم کی براش کامنت میذاره منو انفالو کرد

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2706