2733
2734

خانوما نمیدونم یه جورایی خودم به حرفش اعتماد دارم 

هر موقع به چیزای الکی فکر کردم ذهنم مشغول شده و ناراحت شدم من مشکل بزرگی ندارم یه آیز کوچیکه که اصلا ارزش نداره اما من عادت کردن بهش فکر کنم و حالمو خراب کنه من میخوام زندگی ارومی داشته باشم بعنی با مثبت فکر کردن میتونم؟!

مثلا  چه جوری؟!کمکم میکنید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره.میگت صبح ک ازخواب بیدارمیشی خداروزیادشاکرباشه ک امروزم زنده ایی درکنارخانوادتی سالمی.میگن مثبت فکرکردن خیلی خوبه.منفی بیشترغم اندومیادسراغت

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2728

سلام خانوم گل 

این اسمش قانون جذبه 

در قانون جذب میگه ک ب هرچی فکر کنی ارسال میشه برا کائنات و همون برات اتفاق میوفته

شما اگ میخواهید مثبت فکر کنید نباید نباید یک درصد ی فکر منفی تو سرتون وسوستون کنه مثلا میگید اره من پزشک میشم حتمن پزشک میشم نباید ی فکره منفی مثله اینکه یکی تو سرت بگه تو عرضه ی پزشک شدنو نداری 

اگر اینطوری بشه کار خراب میشه و زندگیتون درست نمیشه 

2738
اگه به زبون هم نیارم همینه.

خب بالا توضیح دادم نباید کسی تو ذهنتون اذیت کنه شما باید ایمان بیارید که اره این اتفاق برام میوفته نباید ی درصد کسی تو ذهنتون افکار منفی بگه 

ترکیب مثبت و احساسات مثبت به انسان اجازه میده تا از طریق قانون انرژیک تجارب و فرصت های مثبت را جذب کنه (به دست بیاره )

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3002093/تمام-رموز-قانون-جذب?page=4

استارتر عزیز لطفا این تایپیک رو مطالعه کن. خیلی به حالت کمک میکنه

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
سلام عزیزم میشه کمکم کنید که چطور؟!

سلام خانوم گل قانونه جذب رازی بوده ک ادمای پولداره جهان پس از سال ها  این رازو ب بقیه گفتن و بخاطره اینکارشونم زندان رفتن جریمه شدن 

این واقعیته من استفاده کردم همیشه ب همه توصیه میکنم که استفاده کنن 

2706