2733
2739

سلام من پدربزرگم فشارخون داره میره تا 19الان قرص میخوره ولی گاهی خیلی حالش بدمیشه بگین چه کارهایی چه غذاهایی خوبه راهنماییم کنین لطفا🌹

نمک نخوره..شیرینی جات نخوره..پیاده روی کنه..پنیر رو ۱۲ساعت بذارین توی آب بعدبدین بخوره..استرس وارد نشه بهش..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مرسی غذاهاش ن باید خاص باشه یافقط کم نمک وکم چرب؟ 

غدای خاصی نمیخواد عزیزم..فقط کم نمک وکم چرب..نمک رواگه بتونه حذف کنه که عالی میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

فشارش باید کنترل بشه حتماا برین متخصص داخلی کلیه چک کنن و دارو بدن

این نوسان فشار اصلا خوب نیست

نمک نباید مصرف کنن

چکاپ قلب باید بشن

داروهاشون رو یکم کم و زیاد میکنن

مدام فشارشون رو باید چک کنید

و داروهای فشار اصلااا خودسرانه نباید قطع و وصل بشه و عموما کسب ک فشار خون داره و دارو مصرف میکنه ، بعد ار اینکه فشارش کنترل شد هم باید همیشه قرصا رو ادامه بده

یادم تورو فراموش..
2740
مرسی عزیزم فشارخون جوری هست که درمان بشه؟ یافقط کنترل

فقط کنترل..درهرسنی بگیری درمان صددرصد نداره..مگراینکه کسایی که باردارن وفشارخون گرفتن اونا ممکنه بعد ی مدت درمان شن کامل..

فشارش باید کنترل بشه حتماا برین متخصص داخلی کلیه چک کنن و دارو بدن این نوسان فشار اصلا خوب نیست نم ...

عزیز م مرسي از این توصیه‌ها ی جامعت. فشارش مثلا یکساعت وساعت پیش ده بوده بعدمیشه 14

عزیز م مرسي از این توصیه‌ها ی جامعت. فشارش مثلا یکساعت وساعت پیش ده بوده بعدمیشه 14

خب این یعنی نوسان فشار 

ک خوب نیست خیلی خوبه ک برین پیش متخصص

خواهش میکنم عزیزم من یکی از نزدیکام درگیره فشار خونه برای همین خیلی خودم حساسم

فشار با دستگاه دیجیتال اگه میگیرید خیلی دقیق نیست بهتره اگه بلدید با دستی بگیرید

یادم تورو فراموش..
خب این یعنی نوسان فشار  ک خوب نیست خیلی خوبه ک برین پیش متخصص خواهش میکنم عزیزم من یکی از نزد ...

عزیزم دقیق نیست یعنی بیشتر نشون میده؟ بنظرت نوسان فشار برای چیه واینکه چیکارکنیم😢

عزیزم دقیق نیست یعنی بیشتر نشون میده؟ بنظرت نوسان فشار برای چیه واینکه چیکارکنیم😢

ممکنه کمتر و یا بیشتر نشون بده

اگه دیجیتالیه خوب یکم خطا داره

یه مارک ک میگن دقیق تره رو بخرین با دستگاه دکتر همون تو مطب چک کنین

پیش متخصص ک دارو داده برین ، و نوسان فشار‌ ک دارن رو بهشون بگین دارو ها رو جابجا میکنن فشارشون نرمال میشه

یادم تورو فراموش..