2733
2734
عنوان

هرکی از خانواده شوهرش بدش میاد.بیاد اینجا😏

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 37 پست
نه بابا قبلیا فامیل بودن ، همشون اخلاقشون شبیه به همه     چه ربطی به کاری بودن داره، مگه ...

اره فدات از نظر بعضیا کلفته!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب مطلق وجود نداره...میزان سازگاری ادماست که روابطو قابل تحمل میکنه

دقیقا دیگه  ادم با مامان خودش نمیسازه چه برسه به یه خانواده غریبه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
دقیقا دیگه  ادم با مامان خودش نمیسازه چه برسه به یه خانواده غریبه

درسته ولی حداقل مادرت فقط تا ی ساعت نه تا چند روزی بت محل نمیده حداقل از مادرت بدت نمیاد اونم ازت بدش نمیاد چرا قیمه ها رو میریزین تو ماستا اخه مادر کجا و مادر شوهر کجا😟😑😑😑😑😑😑

2728
اره فدات از نظر بعضیا کلفته!

اونا مشکل دارن  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
درسته ولی حداقل مادرت فقط تا ی ساعت نه تا چند روزی بت محل نمیده حداقل از مادرت بدت نمیاد اونم ازت بد ...

من گفتم مادرو مادرشوهر یکیه؟؟ ادم  وقتی محتاج کسی هست باید طودی رفتار کنه احترامش  حفظ شه بعدم همیشه خانواده مقصر نیستن مسئله شوهره هست   که نمیتونه طوری رفتار کنه که نه زن اجازه دخالت  بده   به خانوادش

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
خورد و خوراک ما با اوناس وگرنه خونمون جدایه خداروشکر  فقط چون کار شوهرم ازاده و فعلا قسط داریم ...

بابا دستشونم درد نکنه ناشکری نکن

خانواده شوهر من خاک بر سرا نه تنها کمکی نکردن و نمیکنن بلکه تو فکر کشیدن ازمون هم هستن

2738