2737
2734
عنوان

هرکی از خانواده شوهرش بدش میاد.بیاد اینجا😏

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 37 پست
مادرشوهرمو دوس دارم و خوبیم باهم ولی خواهرشوهرم 😷😷

از هردوشون متنفررررم البته ن همه ی خواهرشوهرام فقط یکیشون اونروز خواستم برم خونه اقام بهم میگه مگ ن‌اونروز بودی اخههه بتوووووووچه اشغااااال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی  که با شخصی ازدواج میکنه باید خانوادش روهم بپذیره   مگه میشه خانواده بد باشن خود پسره خوب مگه که سرراهی باشه پسره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
من دوستشون داشتم اما اونا از من بدشون میآمد چون شبیه عروس های دیگه شون نبودم! توهم نیستا، خودشون گف ...

عروسا دیگشوون چجور بودن مگه

نکنه کاری نبودی خخ

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2728
2740
کسی  که با شخصی ازدواج میکنه باید خانوادش روهم بپذیره   مگه میشه خانواده بد باشن خود پسره ...

اره چرا نشه...من همسرم180درجه متفاوت از خانوادشه و روز اولم اعلام کردم باهات ازدواج میکنم فقط بخاطر خودت

عروسا دیگشوون چجور بودن مگه نکنه کاری نبودی خخ

نه بابا قبلیا فامیل بودن ، همشون اخلاقشون شبیه به همه  

چه ربطی به کاری بودن داره، مگه عروس کارگره  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اره چرا نشه...من همسرم180درجه متفاوت از خانوادشه و روز اولم اعلام کردم باهات ازدواج میکنم فقط بخاطر ...

چه میدونم  ولی خوب نمیشه به کسی بگی فقط من خانوادتو ول کن که اینجا اکثرا گارد گرفتن کسی که  خوب مطلق باشه بدی میبینه؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

من تویه حیاط خونه باغ با پدر شوهرم وبرادر شوهرم زندگی میکنم خواهر شوهر ندارم مادر شوهرمم فوت شده کاری به کارهم نداریم فقط هروقت غذاهایی مثل قیمه قرمه سبزی کوبیده یا اش درست میکنم واسشون میبرم همه کارای نضافتشون هم با خودشونه مشکلی هم نیس ولی اوایل بود اونم با پدرشوهرم از وقتی مادرشوهرم فوت شد بهترشداخلاقش

2706