2737
2739

خانم بی خیال شو تو را خدا ! هم برای بچه ضرر داره هم کرونا هست. بذار بعد زایمانت آن موقع بیشتر احتیاج داری گاهی به خودت برسی 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب نیست

میگن کارهای بوتاکس و تزریق و از اینجور حرف ها رو حداقل 6ماه پیش از بارداری انجام بدین اونوقت شما دقیقا وسط بارداری میخوای همچین کاری کنی؟

بنظرم سلامت فرزندت اصلا همچین ارزشی نداره

اگه آرایشگرباانصاف باشه بهش بگی حامله ای روابروت کارنمیکنه ضررش هم خودش بهت میگه ....تواین وضعیت چه هاشوری ؟من تجربه کردم خیلی پشیمون شدم ابروی ناجورخودموکاش تقویت میکردم

از چ نظر مشکل داره میشه راهنماییم کنین

اول از همه منهای بحث بارداری در این‌اوضاع کرونا نباید به پوستتون آسیب برسه چون یکی از سپرهای دفاعی بدن در برابر این ویروس پوست سالم هست، 

حالا بریم سر بارداری، این زخمها و موادی که به ابرو و پوست شما وارد میشوند در هر حال درصدی از نفوذ را دارند و روی جنین حتما اثر میزارن، گذشته از آنها اگر خدایی ناکرده وسایلشون آلوده باشه که هزار تا بیماری در کمین هست، به خصوص فراموش نکنید که در بارداری مقاومت بدن پایین و سیستم ایمنی ضعیف هست

... و من به تو ایمان دارم...
2738