2737
2739
عنوان

کسی بوده تو این اوضاع کرونایی بچشو از شیر گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 38 پست
اینا دردای زایمان هست اما درد  اصلی نیست   ریتم افزایشش مرتبه  باید دقت کنی که ...

اخه الان زوده دیشب یربع یربع بود دردم ولی قابل تحمل الان درد کمرم خیلی بیشتر شده 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
بچه اولیته شماره دکتر یامرکز بهداشت که میرفتی  داری زنگ بزن بپرس خدای نکرده اتفاقی نیفته راستی ...

34 هفته ام هشت ماهمه دکترم جواب نداد زنگ زدم بهداشتم ندارم شمارشو 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقت ادم توشهر غریب باشه کی میاد کمک بچه روباید به وقتش بگیری اگر دوربگیری خیلی اذیت میکنه خودش هم خی ...

حالا کمک هیچی

پارک که میشه برد

وقتی بچه بیشتر بازی میکنه و خسته میشه راحت تر هم میخوابه

وقتی هم بیرونه کمتر یادش میافته بخوره...

بالاخره واسه یکی دو روز اول خیلی کمک کننده است

البته ما هم بخاطر این اوضاع دیرتر نمیگیریم داریم میگیم سخته

منم دقیقا ۵۰ شدم...البته ب ۴۸هم رسیده بودم...تو حاملگی هم ۵۸تابودم

من که 45 ام

دخترم 14 ماهه س

حالا حالاها باید شیر بخوره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2731
منم دقیقا ۵۰ شدم...البته ب ۴۸هم رسیده بودم...تو حاملگی هم ۵۸تابودم

چه جالب منم 50شدم توبارداری به 68رسیدم.نه از اون وزن و نه ازاین وزنم راضی نیستم😢😢

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
34 هفته ام هشت ماهمه دکترم جواب نداد زنگ زدم بهداشتم ندارم شمارشو 

عزیز طوری نمیشه زنگ بزن 118شماره یک مرکز بهداشتی بگیر اگردیدی نشد زنگ بزن به115 بگو این مشکل دارم بخاطرکرونا میترسم برم دکتر ببین اونا چی میگن اگر گفت برو برو عزیز سختس خیلی کشیدی خدای نکرده بخواد اتفاقی بیفته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیز طوری نمیشه زنگ بزن 118شماره یک مرکز بهداشتی بگیر اگردیدی نشد زنگ بزن به115 بگو این مشکل دارم بخ ...

مرسی عزیزم دکترم جواب داد گفت برو بیمارستان معاینه شو دردای زایمان فقط ببینن کاذب یا درد اصلی 

2740
تو سرما نرفتی فک کنم نینی سرما خورده

نمیدونم دکتر رفتم رحمم بسته است گفت دردت بیشتر شد بیا چیکار کنم که گرمش بشه