2733
2734
عنوان

کم کاری تیرویید در بارداری

111 بازدید | 13 پست

سلام تروخدا هر که میتون راهنمایی بده .من هفته ۱۰ بارداریم و حدودا هفته ۴ فهمیدم کم کاری تیروید گرفتم با اینکه اصلا سابقه نداشتم دکتر زنان قرص لتروکسین ۱۰۰ نوشته روزی نصف بخورم .این قرص ایرانی و تمام تهران گشتم خارجیشو نیست با خوردنش خیلی مشکل پیدا کردم لرز شبانه شدید دارم یبوست مزمن دارم و حالت تهوع شدید تروخدا کسی میدونه خارجی این قرص کجا میشه پیدا کرد اصلا این همه عوارض کسی داشته با خوردن قرص تو این وضعیت دسترسی به دکترم نیست و حالم بدتر میشه هر روز کسی هست مثل من باشه؟

حتما به دکترت زنگ بزن بگو .من اوایل خارجیشو میخوردم بعدا کمیاب شد ایرانی خریدم ولی علائم شماروهم نداشتم.

یبوست واسه بارداری خوب نبست عزیزم مشورت کن با دکترت شاید این حالتا از عوارض قرص نیست.قرص دیگه ای نمیخوری؟

سلام عزیزم منم شرایط شمارو دارم و اصلا تیروئیدم مشکل نداشت،الان تو بارداریم کم کار شده،این علائم هیچ ربطی به اون قرص نداره،همش ویارهاتونه به نظرم،که رفع میشه

منم لرز دلشتم یهو گر می گرفتم،بعد حالت تهوع مداوم و بزاق فراوان و ... خدارو شکر الان که هفته ی ۱۳ هستم هنش تقریبا تموم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کم کاری تیروئید تو بارداری گرفتم از اول دکتر برام خارجی نوشت الان آخر بارداریم هست از دو ماه پیش خیلی سخت قرص خارجیش پیدا میشد، خیلی باید بگردی تا شانست بگیره پیدا کنی

2728

یبوست هم در چهار ماه اول طبیعیه و شمد با خوردن آب خیلی زیاد و سبزیجات و کاهو و کمی روغن زیتون در سالادتون میتونید کنترلش کنید،فولیک اسیدی که می خورید هم یبوست رو تشدید میکنه اما چاره ای نیست،صبح ها بیست دیقه بعد از خوردن قرص تیروئید،انجیر خیس شده با آبش،یا آلو خورشتی خیلی کمکتون میکنه 

حتما به دکترت زنگ بزن بگو .من اوایل خارجیشو میخوردم بعدا کمیاب شد ایرانی خریدم ولی علائم شماروهم ندا ...

اخه دکترم برام ازمایش نوشت الانم هیچ ازمایشگاهی باز نیست به خاطر کرونا بیمارستان نمیرم بخدا تو این شرایط نمیدونم چرا این همه مشکل پیدا کردم داروی اهن و ویتامین میخورم فقط با قرص دمیترون تهوع

یبوست هم در چهار ماه اول طبیعیه و شمد با خوردن آب خیلی زیاد و سبزیجات و کاهو و کمی روغن زیتون در سال ...

متوجه ام عوارض این قرص میتونه باشه فعلا هر جوری بخوای غذایی رعایت کردم نتیجه ندیدم شرایط تهوع و بزاق زیاد و بد طمع اصلا غذا خوردن عذابه برام و بیزارم از غذا و اسم غذا و همشم گشنمه خبلی حالت بدیه هم گشنه باشی هم متنفر از غذا 

منم کم کاری تیروئید تو بارداری گرفتم از اول دکتر برام خارجی نوشت الان آخر بارداریم هست از دو ماه پیش ...

عزیزم دکتر منم گفت خارجی ولی گیر نمیاد شما تهران هستی؟اخرین بار کجا گیر اوردی خارجیشو

2738
سلام عزیزم منم شرایط شمارو دارم و اصلا تیروئیدم مشکل نداشت،الان تو بارداریم کم کار شده،این علائم هیچ ...

امیدوارم مال منم تموم شه بخدا کم اوردم دیگه من بارداریه قبلیم اصلا اینطور نبودم کلا برعکس شدم 

خانما من کلا تیروئیدم کم کاره. احتمارش هست باردارشم؟ دکتر برام آمپول نوشته ولی نرفتم بگیرم از ترس کرونا

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘