2733
2734
عنوان

حسادت

148 بازدید | 7 پست

شوهرخواهرم به شوهرمن خیلی حسودی میکنه به ظاهرهم باشوهرمن خوبه شوهرمنم همه چیزش روبهش میگه .نمی دونم چکارکنم هرچیزی که به شوهرمن میگه خوش به حالت یاچقدرسودکرده باورکنیدیکسال زندگیم توزمین وهوابود

سلام

قطع رابطه و خلاص

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان مشکل شمااینه ک میره میگه مسائلشو؟

آره این هست حتی بفهمه بابام یک کارشوبه شوهرمن گفته میشه یک بحثی بیشترم به خواهرم غرمی زنه باورکنیدازوقتی این شددامادماحتی زندگی بابام ایناهم به هم ریخت نمی دونم آه میکشه دیونه شدیم ازدستش

2728
اونو که نمیتونی تغییر بده شوهرت بگو مثل خاله زنکها نره هر چیزی را بگه

خوب به اونم که میگم اونم یک فکردیگه می کنه طوری شوهرم هم پرکرده که ایناهمه چیزشون قایمکی هست

خوب به اونم که میگم اونم یک فکردیگه می کنه طوری شوهرم هم پرکرده که ایناهمه چیزشون قایمکی هست

اوه پس از این ادمهای خطرناکه البته شک نکن یه روزی میشناسدش شما سعی کن با مدرک به شوهرت ثابت کنی دوست زندگی شما نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738