2737
2734

از وقتی کرونا اومده منم اصلا نتونستم ماسک پیدا کنم😒

از این ماسکای که تو خونه ها و کارگاه ها دوخته میشه هست ..ولی ماسک استاندارد ندیدم.

لعنت به مدیریت بد.

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سوپری محلمون نوشته زده روشیش که ماسک موجوده دیگه نمیدونم دستشکم داره یانه میخوای بهش زنگ بزن بپرس

پارچه اییه ؟

میگن اینایی که با پارچه معمولی دوخته میشن اصلا فایده نداره .

2738

بچه ها كمبود ماسك ودستكش همه جاي دنيا هست 

بأورتون نميشه تو كانادا تازه دو هفته س كرونا اومده بيش از دو ماه هست ك ماسك پيدا نميشه امروزم از مردم خواستن هر كسي ماسك داره حتي يك بسته ببره بده بيمارستان براي پرستارها😨😔

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

من ماسک دارم ولی دستکش اندازه دست همسرم اصلا نیست ‌‌‌‌‌‌‌‌دستاش درشت هستن .دستکش لاتکس سایز بزرگ هست؟ به نظرم سایز دارن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706