2737
2734
عنوان

عاقا یکی بیاد ی چی بگه😑☹

341 بازدید | 34 پست

با استرس و خیلی حس بدی از خواب پریدم

کلا استرس و وسواس فکری دارم . شب قبل خواب ی نفر اذیت م کرد حالا نمیدونم واقعا میخاس اذیتم کنه یا من بخاطر وسواس فکری م اذیت شدم . خواب افتضاحی رفتم تا آخرش از خواب پریدم

قرنطینه داره روح و روانمو میپوکونه . من نیاز دارم ی کم توی جمع باشم. توجه ببینم . معاشرت کنم تا از این افکار دور بشم☹😑😑

خدایا دیگه بعد قرنطینه خیلی سختمه برم دانشگاه 

💩تو جدایی

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینم قبل قرنطینه تصادف کردم دستم شکست و یه سری ضربه های دیگه ک مجبور شدم بمونم خونه حالا هم این اسمشو نبر دیگه بریدم حالم نه تو بیداری خوبه نه تو خواب اصن از خواب متنفر شدم انقد ک موقع شروعش بد میخوابم...

خدایاشکرت...
2738
هممون همین شدیم عزیزم. من واقعا تنهایی دارم دق میکنم.😔😔😔

😭😭

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
منم همینم قبل قرنطینه تصادف کردم دستم شکست و یه سری ضربه های دیگه ک مجبور شدم بمونم خونه حالا هم این ...

واااای دقیقا منم😭 منم قبل کرونا بینی م عمل کردم . دو هفته تو خونه بودم . ی هفته رفتم دانشگاه یهو تعطیل شد واسه کرونا

حس مرگ دارم قشنگ😑😢😭

واااای دقیقا منم😭 منم قبل کرونا بینی م عمل کردم . دو هفته تو خونه بودم . ی هفته رفتم دانشگاه یهو تع ...

اوه اوه این دارو بیهوشی خودش کلی آدمو افسرده میکنه درکت میکنم منم عمل کرده بودم تا دو ماه داغون بودم 

اوه اوه این دارو بیهوشی خودش کلی آدمو افسرده میکنه درکت میکنم منم عمل کرده بودم تا دو ماه داغون بودم ...

وااای جدی؟ من نمیدونستم دارو بیهوشی رو افسردگی تاثیر میذارع😭 چون خودم قبلا داشتم فکر میکردم برگشته باز سراغم نگو واسه دارو بیهوشیه🤔🤔😭😭😭

واااای دقیقا منم😭 منم قبل کرونا بینی م عمل کردم . دو هفته تو خونه بودم . ی هفته رفتم دانشگاه یهو تع ...

من تقریبا۳ ماه خونه بود تا الان شده۵ ماه دیگه کلافم خیییییلی شمامجردی؟تو مجردی حالم خییییلی بهتر بود ادم قوی تری بودم چون درسو دانشگا داشتم اما الان از تو خونه موندن روحیه م پاچیده این اوضاعم روش😥

خدایاشکرت...
2706